• Külső szűrőt keresel?

Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

Tudtad, hogy az EHEIM 2075-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA Super Jet Filter

kuchi

Legenda
@kuchi
Ne :poop: j be ha rossz hangja lesz a szűrőnek az elején. 1-1,5 nap és el fog múlni.
Jo,hogy szoltal!Elegge idegesitöen bug!
Az milyen,hogy semmi tapado korong nincs a szüröhöz?De meg semmi kikepzes sincs hova rögzitedhetnem az akvariumhoz!?
Te,hogy oldottad meg?
Ja mivel nekem a Spin _c plug van,vehetek hozza meg egy eheim dupla csapot!

Victor

VIP kertész
Az milyen,hogy semmi tapado korong nincs a szüröhöz?De meg semmi kikepzes sincs hova rögzitedhetnem az akvariumhoz!?
Na ez kb olyan mint mikor egy autós műsorban azt taglalták, hogy az utolsó Trabantban is alapfelszeretség a hamutartó ezzel szemben meg a Mercikben extra.:eek:

eMZé

Legenda
Jo,hogy szoltal!Elegge idegesitöen bug!
Te,hogy oldottad meg?
Ja mivel nekem a Spin _c plug van,vehetek hozza meg egy eheim dupla csapot!
Nem kell hozzá tapadó korong. Csak felakasztod az üvegre és kész. Nagyon könnyű az egész, nincs vele gond. Én egy darabig dupla csap nélkül üzemeltettem, de meguntam. Vettem egy 10-es és egy 13-as csapot. Hibalehetőség ugyan, de azért csak kényelmesebb.

kuchi

Legenda
Nem kell hozzá tapadó korong. Csak felakasztod az üvegre és kész. Nagyon könnyű az egész, nincs vele gond. Én egy darabig dupla csap nélkül üzemeltettem, de meguntam. Vettem egy 10-es és egy 13-as csapot. Hibalehetőség ugyan, de azért csak kényelmesebb.
Meg mindig ugyan ugy bug,remelem egyszer csak lehalkul!!

Victor

VIP kertész
Nem kell hozzá tapadó korong. Csak felakasztod az üvegre és kész. Nagyon könnyű az egész, nincs vele gond. .
Mondjuk nem ismerem az ehhez a szűrőhöz adott szettet, de ha jól tudom ADA üveget adnak hozzá. Nekem mondjuk GA-s lily-m van, amihez van tapadókorong, de annál se mindegy milyen, mert amit kaptam hozzá az kicsi volt és így felé emeli a kifolyót. Meg nekem folyton el akart fordulni, és olyankor csilingel a frontüvegen ( amásik meg hátul ), így nyomtattam hozzá egy kis elfordulásgátlót :D

Attachments

eMZé

Legenda
Meg mindig bug!!
Kicsereltem a szivacsok mentek felülre ala meg a karbon!5 napja megy es meg mindig zavaro!!!
@viktorlantos valami ötlet?
Indítás után én addig szoktam finoman döntögetni a szűrőt, míg az összes levegő ki nem jön belőle. Persze ésszel, le ne jöjjön a csövezés.
Elég sok levegő meg szokott szorulni. Ameddig az nem távozik mind, addig :poop: hangja lesz.

Oldal tetejére