• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA stílusú bútor

Gratula az új szerzeményhez :thumbup: Egy biztos az üveg nem rontja majd az optikai látványt.
Sok örömöt az aksihoz és a bútorhoz is. Reméljük látjuk majd azt is, ami az akváriumban lesz ;)
 
Ez valami brutális ryuboku akva lesz és a tökéletesen rendszerezett és felvonultatott kertészeti segédeszközök...hát ez igen :oops:
 
Ahh, komoly.
Kisebb ADA bemutatótermet láthatunk a képeken.
Gondolom nem lesz hiány ADA üvegtermékekben sem.
 
Nekem kicsit giccsesnek tűnik a jobb oldali ADA feeling a lötyikkel (algaölőktől a tápokig) az olló meg csipeszsereggel (műtőasztalon nincs ennyi), aztán bal oldalra nézve látok egy JBL szűrőt? :roll:
Nem kritizálok, csak irigykedem... :D
 
Necro said:
Nekem kicsit giccsesnek tűnik a jobb oldali ADA feeling a lötyikkel (algaölőktől a tápokig) az olló meg csipeszsereggel (műtőasztalon nincs ennyi), aztán bal oldalra nézve látok egy JBL szűrőt? :roll:
Nem kritizálok, csak irigykedem... :D

;) Az akvárium egy mintaboltban van kiállítva. Ezért van benne a szokásosnál is több szerszám stb.
 
Na így már érthető. :) El nem tudtam volna képzelni ennyi eszköz használatát, hacsak minden egyes fűszálhoz nem használnak más ollót. :lol:
 
sziasztok!
érdeklődnék, hogy ha a GA bútort szeretném megrendelni a webshopba, de más színben és kicsit más méretekkel, akkor hogyan kell eljárnom? Először rendeljem meg a webshopban aztán esetleg küldötök valamilyen színmintát emailben és egyeztetjük a méreteket? Most nincsen lehetőségem egy ideig kimenni hozzátok, pedig gondolom ott vannak színminták, amit élőben jobb lenne megnézni. Ja igen, még valami, gondolom lapraszerelve külditek ugye? :)
 
sziasztok!
érdeklődnék, hogy ha a GA bútort szeretném megrendelni a webshopba, de más színben és kicsit más méretekkel, akkor hogyan kell eljárnom? Először rendeljem meg a webshopban aztán esetleg küldötök valamilyen színmintát emailben és egyeztetjük a méreteket? Most nincsen lehetőségem egy ideig kimenni hozzátok, pedig gondolom ott vannak színminták, amit élőben jobb lenne megnézni. Ja igen, még valami, gondolom lapraszerelve külditek ugye? :)

A lamináltnál ha jól tudom kötöttek a színek(nem gyártanak bútorlapokat több 1000 színben).
A festett tömörfa verziósnál viszont van színzálaszték rendesen. A GA-ban nincs szinkód kártya, viszont bármelyik festéküzletben, ahol amúgy kevernek színeket, ott tudnak neked segíteni.
El kell tőlük kérni a RAL színkatalógust és abból tudsz választani.
Viszont a bútor nem lapraszerelve jön, hanem öszzeszerelve. Nekem a festett van és gyönyörű a kidolgozása. Minden összeillesztés szépen el van tüntetve, csak ajánlani tudom.
A szállításhoz két férfiember kell:)
 
A lamináltnál ha jól tudom kötöttek a színek(nem gyártanak bútorlapokat több 1000 színben).
A festett tömörfa verziósnál viszont van színzálaszték rendesen. A GA-ban nincs szinkód kártya, viszont bármelyik festéküzletben, ahol amúgy kevernek színeket, ott tudnak neked segíteni.
El kell tőlük kérni a RAL színkatalógust és abból tudsz választani.
Viszont a bútor nem lapraszerelve jön, hanem öszzeszerelve. Nekem a festett van és gyönyörű a kidolgozása. Minden összeillesztés szépen el van tüntetve, csak ajánlani tudom.
A szállításhoz két férfiember kell:)


Én erre gondoltam, csak kicsit magasabb méretben. Itt azt írják, hogy más színben is gyártják.
http://www.greenaqua.hu/ada-stilusu-laminalt-akvarium-butor-60x30x70cm.html
Kiszállítva fogom kérni, úgyhogy az már legyen a futár gondja hogy hogyan hozza fel a lakásig ;)
 
A laminált bútorokat is kb 1000 színben lehet kérni. Szóval ha van valami spec igény beszéljünk és utána nézünk.
Spec méret is lehetséges, de akkor változik kicsit az ára. A bútor összeszerelve kerül kiszállításra és mindig egyedi szállításként szervezzük.

Szerintem dobd el az info kukac Green Aqua pont hu-ra, hogy mi az amit megálmodtál és számolunk rá egyet.
 
A laminált bútorokat is kb 1000 színben lehet kérni. Szóval ha van valami spec igény beszéljünk és utána nézünk.
Spec méret is lehetséges, de akkor változik kicsit az ára. A bútor összeszerelve kerül kiszállításra és mindig egyedi szállításként szervezzük.

Szerintem dobd el az info kukac Green Aqua pont hu-ra, hogy mi az amit megálmodtál és számolunk rá egyet.

Köszönöm! :) Nagy igényem nincsen, csak kicsit magasabbnak kellene lennie. Este lemérem és küldöm nektek majd az e-mailre a pontos méreteket.
 
Még egy utolsó kérdés, csak hogy tudjak pontosan számolni a magasságot illetően.
Van valamekkora lába a szekrénynek? Ha igen, akkor mettől meddig állítható a magassága?
 
Back
Oldal tetejére