• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA Polska

kuchi

Kertész bálvány
A HAC díjátadó után meglátogattam az anyósékat,és eljutottam Adam Paszczela-hoz.Ö az Ada Polska egyik tagja.Mar előre lebeszéltük,hogy mikor mennénk,az asszony Lengyel,így nem volt gond a kommunikációval!Este 6-kor érkeztünk,mar vart minket.Kávé es ropogtatni való az asztalon,minden akvárium világítás bekapcsolva!7 berendezett akvárium,és 3 hard scape(szárazon varja,hogy berendezzek). Az egyik kis akit személyesen Juan Puchades rakta össze! Elkezdődött az eszmecsere,véget nem érő beszélgetések,a végén azt vettem eszre,hogy mar a harmadik kávét iszom,meg kell hagyni,hogy a frissen darált olasz kávé isteni volt!Úgy elszaladt az idő,hogy 23h kor muszáj volt indulnunk,Így nem maradt idő a köve,Frodo Kövek válogatására,egyenesen Új Zélandról!Sebaj jövünk holnap is!
Folyt köv.
IMG_3491.JPG IMG_3493.JPG IMG_3494.JPG IMG_3500.JPG IMG_3502.JPG IMG_3503.JPG IMG_3504.JPG IMG_3505.JPG IMG_3506.JPG IMG_3509.JPG
 
Közben, amíg áznak a képeid a fixírben, elmondanád, hogy ez csak galéria vagy üzlet is? Kisker v. Disztri?
 
És Adam tudja, hogy jóvoltodból publikusak lettek az akváriumai? ;) Csak viccelek, gondolom nem akkor lőttétek a fotókat, mikor a 3 kávé beütött nála :)
Várom én is a folytatást...
 
Na akkor engedek a nép akaratának!
A második nap délután egyre beszeltük meg,hogy találkozunk.Meg is érkezett friss kenyér,és házi zsír kíséretében,a Magyar szalámi ízlett neki!Open bar címszóval megnyitotta az aznapi látogatást!Természetesen friss kávé,tea és folytattuk ott ahol abba hagytuk.Egy két érdekesség,pl a nagy akit amit mindannyian ismerünk a face-rol 3 Ada super jet-tel szűri!Egy 1200,egy 600,es egy 600 xs(ha jól tudom)érdekes,hogy twin star csak a nagy akiban van,nem igen használja,ismeri!Persze tőlem sok infót kapott,csináltam egy kis reklámot,így az elkövetkező hónapokban a GA-s látogatáskor be kell szereznie pár darabot!@viktorlantos majd ne feledd a százalékom;).Érdekes volt a vasser fall,tele szebbnél szebb növényekkel!Szerencsére nem volt hiány Frodo köböl,következő utunk a garázsba,és az udvarra vezetett!Itt a (garázsba)készülnek a hard scape-k.Frodobol kb 1000-1500 kg volt!Voltak elszórva 80-90kg kövek is!Válogattam 30kg sikerült össze válogatni,nem volt szűk markú,amit kivettem a kupacból,mert sok volt,valahogy vissza került.Kaptam egy kedvezményes árat,így elég jól jártam!Szerencsére vittem Magyar szalámit ajandekba,mert annyi ajándékot kaptam,hogy mar szegyeltem magam!A nagy verseny akibol egy bucet a gyűjteményembe,egy milliméter moha,egy spec Fissit!Saját gyűjtésű kavicsokat amit a nagy akiba elszórva látni.Sajna a közös ebedet le kellet mondani,kevés időnk volt!Összességében egy nagyon rendes,szimpatikus embert ismertünk meg!Remélem el a meghívásunkkal,es meglátogat minket!Es akkor a fotók.
IMG_3517.JPG IMG_3518.JPG IMG_3520.JPG IMG_3538.JPG IMG_3540.JPG IMG_3546.JPG IMG_3547.JPG IMG_3551.JPG IMG_3552.JPG IMG_3553.JPG
 
Na akkor engedek a nép akaratának!
A második nap délután egyre beszeltük meg,hogy találkozunk.Meg is érkezett friss kenyér,és házi zsír kíséretében,a Magyar szalámi ízlett neki!Open bar címszóval megnyitotta az aznapi látogatást!Természetesen friss kávé,tea és folytattuk ott ahol abba hagytuk.Egy két érdekesség,pl a nagy akit amit mindannyian ismerünk a face-rol 3 Ada super jet-tel szűri!Egy 1200,egy 600,es egy 600 xs(ha jól tudom)érdekes,hogy twin star csak a nagy akiban van,nem igen használja,ismeri!Persze tőlem sok infót kapott,csináltam egy kis reklámot,így az elkövetkező hónapokban a GA-s látogatáskor be kell szereznie pár darabot!@viktorlantos majd ne feledd a százalékom;).Érdekes volt a vasser fall,tele szebbnél szebb növényekkel!Szerencsére nem volt hiány Frodo köböl,következő utunk a garázsba,és az udvarra vezetett!Itt a (garázsba)készülnek a hard scape-k.Frodobol kb 1000-1500 kg volt!Voltak elszórva 80-90kg kövek is!Válogattam 30kg sikerült össze válogatni,nem volt szűk markú,amit kivettem a kupacból,mert sok volt,valahogy vissza került.Kaptam egy kedvezményes árat,így elég jól jártam!Szerencsére vittem Magyar szalámit ajandekba,mert annyi ajándékot kaptam,hogy mar szegyeltem magam!A nagy verseny akibol egy bucet a gyűjteményembe,egy milliméter moha,egy spec Fissit!Saját gyűjtésű kavicsokat amit a nagy akiba elszórva látni.Sajna a közös ebedet le kellet mondani,kevés időnk volt!Összességében egy nagyon rendes,szimpatikus embert ismertünk meg!Remélem el a meghívásunkkal,es meglátogat minket!Es akkor a fotók.
View attachment 6413 View attachment 6414 View attachment 6415 View attachment 6416 View attachment 6417 View attachment 6418 View attachment 6419 View attachment 6420 View attachment 6421 View attachment 6422
Gusztustalanul irigykedek.
 
Köszönjük a tárlatvezetést, kicsit így mi is ott lehettünk. Még jópárszor megnézem a képeket, aztán várom a Peha 68 látogatásod élményanyagát. :D:)
 
Back
Oldal tetejére