• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA Phyton Git algaölő

Valaki leírná ,hogy ez konkrétan milyen algák ellen hatásos és kb.mennyi idő amég elkezd hatni. Gondolkodom a beszerzésén, mert algainvázió indult. Szerintem az összes létező alga mejelent, és még a tudósok új fajtákat is tudnának felfedezni...
Katasztrófa!
 
Valaki leírná ,hogy ez konkrétan milyen algák ellen hatásos és kb.mennyi idő amég elkezd hatni. Gondolkodom a beszerzésén, mert algainvázió indult. Szerintem az összes létező alga mejelent, és még a tudósok új fajtákat is tudnának felfedezni...
Katasztrófa!

3-5 napos sötét kúra. Cseppek ilyenkor nem segítenek akármilyenről is legyen szó. Jah és ez ingyen van.
 
Valaki leírná ,hogy ez konkrétan milyen algák ellen hatásos és kb.mennyi idő amég elkezd hatni. Gondolkodom a beszerzésén, mert algainvázió indult. Szerintem az összes létező alga mejelent, és még a tudósok új fajtákat is tudnának felfedezni...
Katasztrófa!
Az igaz hogy indításnál semmit nem úgy csináltam ahogy a NAGY KÖNYVBEN megvan írva. Ezt elcsesztem. De most valahogy rendbe kell hoznom csak nemtudom hogy kezdjem.
 
Ok akkor ezzel kezdek.
Aztán rendbeszedem a többi feltételt.
5 nap után javasolt azért adagolni, vagy csak ha már minden feltétel adott?

5 nap után egy alapos akvárium takarítás, vízcsere. Aztán hagyd egy kicsit. Nem tudom algaevőkkel hogy állsz, de ha nincs vagy kevés, akkor vízcsere után mindenképp egészítsd ki a csapatot
 
Valoszinuleg buta kerdes, de az ecsetelest hogy csinaljatok? Marmint a viz alatt ertem..... Vagy ott nem mukodik ez a modszer? Az uveg aljat es a nem kiveheti koveket szeretnem lekezelni....
 
Ha bemegy az ember hozzátok a boltba lehet kapni csak a webshopban nem szerepel? Tropusban van neten (nem értem)
 
Tud valaki segiteni egy ilyen kis flakon beszerzeseben? Akinek van mar bejaratott utvonala, vagy forrasa, ahogy olvasgattam nem olyan egyszeru a magyarorszagi kiszallitasa.
Elore is koszi a segitseget vagy tanacsot.
 
Tud valaki segiteni egy ilyen kis flakon beszerzeseben? Akinek van mar bejaratott utvonala, vagy forrasa, ahogy olvasgattam nem olyan egyszeru a magyarorszagi kiszallitasa.
Elore is koszi a segitseget vagy tanacsot.

Szerintem ha rendelsz valamit házhoz szállítással és a rendelesbe beleirod hogy kérsz egy phytont is akkor beteszik a srácok a csomagba és majd a futárnak fizetsz.
 
Tud valaki segiteni egy ilyen kis flakon beszerzeseben? Akinek van mar bejaratott utvonala, vagy forrasa, ahogy olvasgattam nem olyan egyszeru a magyarorszagi kiszallitasa.
Elore is koszi a segitseget vagy tanacsot.
Szia! Sikerült megoldani?
 
Meg nem, egyenlore nem sajnos.
Akkor lenne egy javaslatom.
Vasárnap megyünk Pécsre - vissza pénteken.
Van egy fél flakonnal, ha érdekel szívesen felajánlom.
Hétközben szeretnék a helyi akvarisztikai boltokban szétnézni. Ekkor át tudom adni.
 
Túladagolás lehetséges?
Adtam egy indító adagot szerdán amikor megkaptam a terméket, aztán ma volt egy részleges vízcsere és adtam megint kicsit alga közvetlen kezelésre kb 0.6-0.7ml. 72literre. Sajnos 5 yellow a 20ból elhullott a napokban. Csak erre tudok gondolni.
 
Back
Oldal tetejére