• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA Cube Garden Mini M - az újrakezdés

istvan.fazekas said:
Jól tetted, gyönyörű a HC-d. :thumbup:
Szemtelenség, hogy a törpe razbórád ebben a pillanatban éppen tojik rá. ;)

hehe, pff észre sem vettem a lencsén keresztül. Nem értettem miért jön oda arra a 2cm-s területre ahol még élesen látszik, de akkor most már értem.
s**rik a növényezésemre. ppfff ;) holnap nem kap finomságot, adok én neki! :angel:
 
Nagyon szép :) Szeretnék én is ilyen HC-t ;) Kérünk full shot-ot, de nem elizélt WB-jűt :lol:
 
Az utóbbi pár hónapban kicsit ellazultam a nano-t. Nem kifejezetten a növények voltak a fókuszban. Megpróbáltam nekifutni egy high grade crs csapatnak, de sajna idővel kudarcot vallottam. Sajnos be kell látni, vagy high tech növényezés, vagy garnizás. A kettő ritkán tud működni egyszerre, de ha mindez 20 literben történik, akkor mégtöbb a kihívás.

Néhány hónap alatt elfogyott a garnéla csapat és jelenleg éppen regenerálódik az aki a brush alga támadásból. Korábban kivettem az NA Carbon szűrést és egy ideje csak sima bio szűrés megy. A Carbot amit korábban abbahagytam a garnizás alatt most ismét dupla adagon járatom. Kicsaptam a rotalát, a front oldalról a blyxa japonica-t. Bekerült 2 kiegészítő Seiryu és időközben teljesen körbeért a HC gyep.

A szikláimon pusztulóban az ecset, de bedobom így algásan is, hátha szívesen megnéznétek. ;)

5336379841_416e134df9_z.jpg


szerk: múlt héten volt gyep nyírás, ezért van kevesebb levél a hc-n
 
Még mindig jól néz ki ;) Jót tett a jobb oldali Seiryu neki, még minimálabb a stílusa. :thumbup:
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére