• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA Calendar 2015

Kell! :)
Most néztem rá az ideire és lapozni kéne, mert augusztus van rajta.
 
Akarom!Az utolso kepen nem gyenge a vizfelszini mozgäs!Ütös!A hätter folia az Ada?Nekem regen Volt de a sötetebb es sokan leszoltätok!De talän a vilagos!;)
 
(y)
ebben milyen homok van? bejövős :)
0_calendar2015_cover-jpg.77
 
Lehet nem késő megjegyezni, de ugye azt lehet olvasni, hogy a több féle halat nem szeretik a versenyeken. Erre több naptárban is vannak szépen válogatott halak, mint pl. ennek a borítóján is. Szóval ki érti ezt :)
 
Lehet nem késő megjegyezni, de ugye azt lehet olvasni, hogy a több féle halat nem szeretik a versenyeken. Erre több naptárban is vannak szépen válogatott halak, mint pl. ennek a borítóján is. Szóval ki érti ezt :)
A verseny az teljesen más!A naptár egy kicsit mást is mutat mint ami a versenyen szämit.Mäs rétegnek is be kell mutatni-e szép hobbit!Es egy egyszerű(nem akvakertesz)embernek tetszik a halak sokasága,színe,stb..Es nem mellékesen ez mutatja a termeszét szépséget,sokszínűséget!Merítsünk ihletet a természetből,mottóval.;).
 
Es nem mellékesen ez mutatja a termeszét szépséget,sokszínűséget!Merítsünk ihletet a természetből,mottóval.;).

Ez az. Mert az is úgy tűnik szempont lett, hogy "halaknak" építsünk akváriumot. Közben meg ott van az a nem túl érthető megkötés, hogy csak "egy fajta hallnak". Akárhogy is nézzük, azért szép tud lenni egy jól válogatott halcsapat is. Egyszer lehet még ez is szempont lesz :)
 
Mint a világon minden, ez is változik. Lehet még Amano mester is változik.
Egyébként is azt halottam, hogy nem szereti, hogy ha a frontüvegen a talaj hullámos, egyenetlen. Pedig hát az a természetesebb, nem?
Szóval jó dolog ez az új szabály, de reméljük, hogy ott fejben is történnek változások :)
 
Ő legtöbbször több féle halat használ az akváriumaiban. Kivétel a minimál akváriumok.
Na de ő nem versenyez és nem is verseny akváriumokat épít.

A több féle hal nem baj. A baj az inkább a nem megfelelő fajták használata. A méret, arány stb. Sokszor még 1 féle halnál sem tudnak megfelelő halat választani a legtöbben.

A német versenyen is van egy-két hajmeresztő dolog....

De Amano akváriumaiban nem érzem, hogy rosszul válogatnának.
 
De Amano akváriumaiban nem érzem, hogy rosszul válogatnának.

Írtam is, hogy nekem nagyon tetszenek a jól megválogatott mixek. De ez csak egy ártatlan megjegyzés volt. Tényleg onnan jutott eszembe, hogy olvastam az IAPLC hirdetések után a topikban, hogy az "egy féle hal legyen" a képen elvárás. Aztán nem nagyon értettem a szép - és nem mellesleg verseny akváriumnak is elmenő - naptár képeket. Hiszen ott olyan jól mutatnak az ilyen vegyes csapatok.
 
Nagyon szep a 2015-os naptar,de itt sajna nem az egesz akit latni,csak egy reszletet.Ezert en egy kicsit csalodott vagyok.
 
Back
Oldal tetejére