• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA Aquasky RGB

Tudom,hogy nem kérdeztél,de nemmel szavazok. :)
Vásárlói szempontból én is nemmel szavazok :) Esztétikai szempontból igennel :)
De nagyon szeretnék látni egy képet, ahol Aquasky RGB és ONF Flat One van egymás mellett. Bíztam benne, hogy látszik majd szombaton, de átrendeztetek :D
 
PS nincs háttérvilágítás az akváriumon, csak egy egyszerű fólia :) Ahogy az akváriumok többségén. Nekem ez most esett le, amikor le akartam kapcsolni a fotózáshoz 😂:)
Talán 2-3 akváriumon van csak világított hátterünk.

Este jövök a fotókkal 👍
Pedig én is meg mertem volna esküdni, hogy volt rajta a workshopon. Várjuk a fotókat. 👍
Egyébként a PAR mérésekre vonatkozó javaslatomat fenntartom. Találni kéne valakit, akinek profi cucca van. Hiába gyengének tűnik a fényerő, az eddigi ada lámpákból és a minőségükből kiindulva szentül hiszem, hogy más rgb lámpákhoz viszonyítva ennek nagyobb értékei vannak.
 
Nah első körben feltettem a 3 lámpát a lányok akváriuma fölé.

Aquasky G

MK7A6230.jpg

Aquasky RGB

MK7A6232.jpg

Aquasky Moon

MK7A6237.jpg

Ahogy korábban is írtam az Aquasky G szériánál kicsit erősebb, de a Moon sorozatnál gyengébb a lámpa.
A színekben a G zöld, az RGB mély zöld a Moon sárgás

Egymás után váltogatva talán kicsit jobban látszik a különbség. Érdemes mindhárom lámpánál megnézni a homok színét a növényeket.
Ugyanazon a beállításon készült minden, így valós fényerő különbséget mutat a fotó.

ADA-LEDs.gif

Ez egy fiatal akvárium még nem teljesedtek ki a színek, pl a háttérben, de demónak már jó.
 
Nah első körben feltettem a 3 lámpát a lányok akváriuma fölé.

Aquasky G

View attachment 86926

Aquasky RGB

View attachment 86927

Aquasky Moon

View attachment 86928

Ahogy korábban is írtam az Aquasky G szériánál kicsit erősebb, de a Moon sorozatnál gyengébb a lámpa.
A színekben a G zöld, az RGB mély zöld a Moon sárgás

Egymás után váltogatva talán kicsit jobban látszik a különbség. Érdemes mindhárom lámpánál megnézni a homok színét a növényeket.
Ugyanazon a beállításon készült minden, így valós fényerő különbséget mutat a fotó.

View attachment 86929

Ez egy fiatal akvárium még nem teljesedtek ki a színek, pl a háttérben, de demónak már jó.
Egyertelmüen az Rgb a nyerö!Holnaptol rendelhetö!:love:
 
Tegnap megjöttek a lámpák 🥳🤩
 
Back
Oldal tetejére