• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA Aquasky RGB

Hát egy 2080Ti videókari jelenleg 400+e minden relatív. :)
De nem mondanám olcsónak. Tuti lesz 1-2 év múlva second hand. Addigra már a most divatos lámpák többségéből lesz ilyen darab.
 
Hát most csomó mindent fel tudnánk sorolni ami drágább mint 136k és valamiféle high-end cucc. :D Akvarisztikán belül maradva egy "sima" 60-as LED pilácshoz képest nagyon komolyan elkéri az ADA az árát. Ugyanúgy ahogy a JET szűrő szériájuk is "feature"-eit tekintve egy Eheim Classic tudását hozza lecsupaszítva, anyagminőséget nem nézve, használtautó áron. Ettől függetlenül imádom az ADA letisztultságát, a hobbi Apple-je szerintem, ugyanakkor a "megéri" lista végén cammog. Szerintem.
Félre értés ne essék, senkinek nem mondom meg mit vegyen és mit nem, én is baromira örülnék ha megengedhetnék egy ilyen lámpát, biztosan prémium minőség mint mindig, csak hát na... Overpriced.
 
Hát most csomó mindent fel tudnánk sorolni ami drágább mint 136k és valamiféle high-end cucc. :D Akvarisztikán belül maradva egy "sima" 60-as LED pilácshoz képest nagyon komolyan elkéri az ADA az árát. Ugyanúgy ahogy a JET szűrő szériájuk is "feature"-eit tekintve egy Eheim Classic tudását hozza lecsupaszítva, anyagminőséget nem nézve, használtautó áron. Ettől függetlenül imádom az ADA letisztultságát, a hobbi Apple-je szerintem, ugyanakkor a "megéri" lista végén cammog. Szerintem.
Félre értés ne essék, senkinek nem mondom meg mit vegyen és mit nem, én is baromira örülnék ha megengedhetnék egy ilyen lámpát, biztosan prémium minőség mint mindig, csak hát na... Overpriced.

Várható volt, hogy nem cihi árban lesz. Anno az Aquasky bemutatkozásával is talán 50K volt az első generációs pilács. 60-70-80 szépen felkúsztak a számok 6 év alatt. Ez meg egy teljesen más konstrukció, mint az akril lábas társaik.
De valóban drága, mint minden ilyen
 
Most bontottam ki,mit mondjak nem gyenge darab!
Letisztult,gyönyörü majdnem elaleltam.Nagyon egybe van,nekem van Aqua sky,Rgb de ez az uj Rgb 60 nagyon el lett talälva!Mondjuk ez a naplemente funkcio nem igen eszre vehetö,persze majd holnap felpattintom az Ada 60p re! :love:
 
Vaskos ára van.
Alapvetően egyetértek, én sem fogok mostanában beruházni rá, de én többre gondoltam, solar rgb miatt 150-160ra saccoltam az árát, pláne, hogy a forintunk is egyre szarabb :D
Így most annyi mint egy ONF 60-as lámpa.
 
Sikerült meggyőzni a kollégákat, hogy aquasky rgb legyen minden aksin és ez a végleges koncepció vagy csak a fotó erejéig lett felpattintva? :)

Végleges. Én mondjuk teljes fekete sort szeretnék, de elég komoly ellátási zavar van a lámpákból a Japán oldalon.
 
Sziasztok! Nagyon gondolkodom, hogy a G601-et lecserélem az új RGB-re. A boltban megnéztem kiállítva és úgy tűnt, mintha a fénye nem lenne olyan erős mint a G601-nek. Pedig az adatok alapján erősebbnek kellene lennie. A szemem csalt volna?
 
Sziasztok! Nagyon gondolkodom, hogy a G601-et lecserélem az új RGB-re. A boltban megnéztem kiállítva és úgy tűnt, mintha a fénye nem lenne olyan erős mint a G601-nek. Pedig az adatok alapján erősebbnek kellene lennie. A szemem csalt volna?
Csak a szemed, ahogy a mienk is. Ki kellett mérnünk műszerrel, mert mi sem hittük. Pedig hozza a gyári adatokat.
 
Back
Oldal tetejére