• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA Aquasky RGB

Andris87

Főkertész
Tudom,hogy nem kérdeztél,de nemmel szavazok. :)
Vásárlói szempontból én is nemmel szavazok :) Esztétikai szempontból igennel :)
De nagyon szeretnék látni egy képet, ahol Aquasky RGB és ONF Flat One van egymás mellett. Bíztam benne, hogy látszik majd szombaton, de átrendeztetek :D

Bálint Nagy

VIP kertész
PS nincs háttérvilágítás az akváriumon, csak egy egyszerű fólia :) Ahogy az akváriumok többségén. Nekem ez most esett le, amikor le akartam kapcsolni a fotózáshoz 😂:)
Talán 2-3 akváriumon van csak világított hátterünk.

Este jövök a fotókkal 👍
Pedig én is meg mertem volna esküdni, hogy volt rajta a workshopon. Várjuk a fotókat. 👍
Egyébként a PAR mérésekre vonatkozó javaslatomat fenntartom. Találni kéne valakit, akinek profi cucca van. Hiába gyengének tűnik a fényerő, az eddigi ada lámpákból és a minőségükből kiindulva szentül hiszem, hogy más rgb lámpákhoz viszonyítva ennek nagyobb értékei vannak.

viktorlantos

Alapító
Admin
Nah első körben feltettem a 3 lámpát a lányok akváriuma fölé.

Aquasky G

MK7A6230.jpg

Aquasky RGB

MK7A6232.jpg

Aquasky Moon

MK7A6237.jpg

Ahogy korábban is írtam az Aquasky G szériánál kicsit erősebb, de a Moon sorozatnál gyengébb a lámpa.
A színekben a G zöld, az RGB mély zöld a Moon sárgás

Egymás után váltogatva talán kicsit jobban látszik a különbség. Érdemes mindhárom lámpánál megnézni a homok színét a növényeket.
Ugyanazon a beállításon készült minden, így valós fényerő különbséget mutat a fotó.

ADA-LEDs.gif

Ez egy fiatal akvárium még nem teljesedtek ki a színek, pl a háttérben, de demónak már jó.

kuchi

Legenda
Nah első körben feltettem a 3 lámpát a lányok akváriuma fölé.

Aquasky G

View attachment 86926

Aquasky RGB

View attachment 86927

Aquasky Moon

View attachment 86928

Ahogy korábban is írtam az Aquasky G szériánál kicsit erősebb, de a Moon sorozatnál gyengébb a lámpa.
A színekben a G zöld, az RGB mély zöld a Moon sárgás

Egymás után váltogatva talán kicsit jobban látszik a különbség. Érdemes mindhárom lámpánál megnézni a homok színét a növényeket.
Ugyanazon a beállításon készült minden, így valós fényerő különbséget mutat a fotó.

View attachment 86929

Ez egy fiatal akvárium még nem teljesedtek ki a színek, pl a háttérben, de demónak már jó.
Egyertelmüen az Rgb a nyerö!Holnaptol rendelhetö!:love:

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Tegnap megjöttek a lámpák 🥳🤩

Oldal tetejére