• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA Aquasky LED

viktorlantos

Alapító
Admin
viktorlantos új terméklapot töltött fel:

ADA Aquasky LED - Az ADA első LED világítása, ami tökéletes bármilyen növényes akváriumhoz.

Az ADA AQUASKY LED lámpa kifejezetten akváriumi növényekhez és növényes akváriumokhoz lett fejlesztve. Az ADA olyan LED lámpát készített, ami az akvárium minden pontján ugyanolyan fénymennyiséget képes leadni. Ezért a lámpákat fix méretű akváriumokhoz ajánlja.

A LED lámpatest elégséges fényt kínál akváriumi növények megfelelő fejlődéséhez, de sokkal kevesebb energiát fogyaszt, mint a hagyományos lámpatestek. Elegáns vékony megjelenésével, a megfelelő fény vetítése miatt és az átlátszó...

Bővebben...
 
Srácok valaki tudna mondani véleményt ezekről a lámpákról? kb mennyi ideig bírhatja egy ilyen? :)
meg mondjuk egy ATI SUNPOWERHEZ képesst egy 602-es aquasky milyen fényt ad? :)
 
Srácok valaki tudna mondani véleményt ezekről a lámpákról? kb mennyi ideig bírhatja egy ilyen? :)
meg mondjuk egy ATI SUNPOWERHEZ képesst egy 602-es aquasky milyen fényt ad? :)

Amiota megjelent az aquasky ez talan 2 eve? Meg egyetlen lampat sem sikerult lenullazni. Nulla led garis tema a bolti lampakon sincs egy kiegett led sem stb. A tapegyseget csereltuk mar, de a ledek nagyon uzembiztosak.

A fenye szerintem eros mint a 4x24 atinak de a led sajatossagai miatt mas a szin spektrum es a novenyek is mashogy mutatnak majd alatta. A t5 mindig nyugtatobb lesz mint egy led bar a bolti opnova ezt megoldotta.
 
és opnova mikor lesz forgalomba nálatok? :) illetve nem tudnál küldeni nekem képet úgy hogy az egyiken az ada világítás van a másikon meg az ati?
 
Utoljára módosított:
:D akkor inkább maradjon :D akkor végülis vagy a 602-es aquasky jöhet szóba vagy valamelyik ati. még mit ajánlanál ami ezen az árfolyamon van kb?
 
Szeretném kérdezni, hogy a ADA AQUASKY 361 - 36cm LED lámpa mekkora akváriumban használható, nyilván a szélesség adott pl.: 36x36x36 elég lehet?
 
Sziasztok! Meg nagyon az elejen tartok, de igyekszem sok infot magamba szivni a forumbol, amely kituno lehetoseg erre! (y)
Ott tartok hogy az aki mar megvan, (egy Opti-white akvárium - 64 liter, 60x30x36 cm (6 mm üvegvastagság) most csak 38 990,00 Ft - Green Aqua ) es kaptam hozza egy Hagen glo T5 2x24W lampatestet, de az a csaladban nem aratott nagy tetszest.. :rolleyes: Ezert is szertnek egy szebbet :whistle: Amiket neztem az Ada aquasky 601 es az Ati Sunpower 4x24 w. Ti melyiket javasoljatok?
Ami tavolabbi terveimben van az az hogy lehet hogy lesz egy 90 cmes akim is es olyat vilagitast is neznek ami esetleg arra is jo, tudom ez az Ada arra nem jo, de mi van akkor ha olyat veszek ami esetleg mindkettore is jo lenne? Vagy ez nagyon naiv? :penguin:
Ezeket a lampakat amugy lehet dimmenlni?
Koszonom elore is segitsegtek, remlem nem kerdeztem irto hulyesegeket es remelem hogy jo topicban kerdezek ezekrol. :):):)
 
Sziasztok! Meg nagyon az elejen tartok, de igyekszem sok infot magamba szivni a forumbol, amely kituno lehetoseg erre! (y)
Ott tartok hogy az aki mar megvan, (egy Opti-white akvárium - 64 liter, 60x30x36 cm (6 mm üvegvastagság) most csak 38 990,00 Ft - Green Aqua ) es kaptam hozza egy Hagen glo T5 2x24W lampatestet, de az a csaladban nem aratott nagy tetszest.. :rolleyes: Ezert is szertnek egy szebbet :whistle: Amiket neztem az Ada aquasky 601 es az Ati Sunpower 4x24 w. Ti melyiket javasoljatok?
Ami tavolabbi terveimben van az az hogy lehet hogy lesz egy 90 cmes akim is es olyat vilagitast is neznek ami esetleg arra is jo, tudom ez az Ada arra nem jo, de mi van akkor ha olyat veszek ami esetleg mindkettore is jo lenne? Vagy ez nagyon naiv? :penguin:
Ezeket a lampakat amugy lehet dimmenlni?
Koszonom elore is segitsegtek, remlem nem kerdeztem irto hulyesegeket es remelem hogy jo topicban kerdezek ezekrol. :):):)
Ami lámpa jó 60 cm széles akváriumra, az sehogy sem lesz jó egy 90-esre.
 
Back
Oldal tetejére