• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Status
Not open for further replies.
A fényerővel úgy látom nem lesz probléma. A kérdés, hogy a színösszetételt hogyan sikerült eltalálni. Vajon jönnek majd a szép narancs és vörös színek?
Lesz a boltban?
 
A fényerővel úgy látom nem lesz probléma. A kérdés, hogy a színösszetételt hogyan sikerült eltalálni. Vajon jönnek majd a szép narancs és vörös színek?
Lesz a boltban?

Természetesen lesz. A héten várhatóan megkapjuk Terrán fog debütálni. De utána a boltban is teszteljük majd különböző körülmények között.
 
Természetesen lesz. A héten várhatóan megkapjuk Terrán fog debütálni. De utána a boltban is teszteljük majd különböző körülmények között.
Ez nagyon jól hangzik:) Piszkosul kíváncsi lennék mit művelne például az Indica-val. Ha tudná hozni azt a színvilágot, amit eddig a ledek nem nagyon, akkor a jövő nem lenne kérdés.
 
Ez nagyon jól hangzik:) Piszkosul kíváncsi lennék mit művelne például az Indica-val. Ha tudná hozni azt a színvilágot, amit eddig a ledek nem nagyon, akkor a jövő nem lenne kérdés.

Amit az ATI hoz szerintem nem tudja egyetlen egy LED sem. Szóval amit most az akidban látsz az sem fémhalogénnel sem LED-el nem tudod reprodukálni. Ez a borzalmas fényerő és refik adta előny. Vörös növények ettől még lesznek alatta. De amint van mit demozni mindenképp jelentkezem :)
 
ÉN az ATI-t választanám!!! nem azért mert az ADA led nem lehet jó, hanem mert az ATI már bizonyított... szerintem a 4 csöves elég lenne! 6X24 már túl erő lenne!
Egyik pillanatban en is igy gondolom, a kovetkezoben meg mashogy, mert lenyugoz az ADA design. :)

Nagy huzoero az ATI lampa fele, hogy dimmelheto... Szerntem lenyegesen termeszetesebb a dolog, ha szep lassan emelkedik majd csokken a fenyero.

Ezert is gondoltam, hogy a 6x24Watt se olyan sok, ha csak "delben" vilagit mondjuk 1 orat mind a 6 lampa amugy csak 4. Es szeretnem leyegesen magasabbra rakni 50-60 cm magasra a lampat, mert nem szeretem ha fentrol nem lehet latni az akit, mert olyan kozel van a lampa...

Plusz a 6x24 hatul is eros fenyt ad, es elol is... Egy 4x24-es meg kozepen, es kevesebb feny kerul hatulra...
 
Nah akkor csavarunk egyet meg a bizonytalansagi faktoron ;) ha mar a termeszetest irtad a LED becsillanos hatasa inkabb termeszetes mint a homogen t5 es ezt egesz nap latod nem csak nap elejen meg vegen. ;) ez nem azt jelenti hogy automatikusan a LED lampat valasztanam csak errol mindig megfekedkezunk


Mi másról, mint iPhone-ról Tapatalk progival ;)
 
Megnéztük a Low tech modelt...... lepete :)

8076893304_c74849d1b2_c.jpg


8076893996_1f0df5a830_c.jpg

Más fénye van mint az eddigi led lámpáknak. Sokkal szebbek a zöldek. Homogénebb, az akvárium minden pontján egyenletes fény.
Fotókról is szép, de életben iszonyatosan elegáns a cucc. El nem tudom képzelni ezek után milyen a dupla. Szerintem iszonyat sok lehet. Ez majdnem hozza a 4x24 quad fényét.
 
Ezekben mi van led szalag vagy power led? Bár a vékony hűtobordát nézve sima ledszalagnak néz ki.
 
Ezekben mi van led szalag vagy power led? Bár a vékony hűtobordát nézve sima ledszalagnak néz ki.

Nem power led es nem szalag. 60 led adja ezt az egyenletes fenyt emiatt hutoborda sem kell annyi. Uti vagja az osszes led csodat amit novenyes felett lattunk. Nyugtato ranezni mert nem anyira hideg es nem kapraztat mint a powerledek. Latni kell tenyleg. Terran kint lesz es utana a boltban is


Mi másról, mint iPhone-ról Tapatalk progival ;)
 
Nagyon szep! :) a dilemma tovabbra sem latszik megoldodni....
Aquasky 602 VS dimmelheto ATI

:) hihetetlen!
 
Élőben gyönyörű ez a pilács,és a fénye is nagyon szép. Engem egyedül ez az üveg dolog riaszt el, amilyen két-bal kezes-lábas vagyok meg pláne. :D
 
Nagyon kivancsi vagyok a tesztekre! Biztos fergeteges fenye van. Amimelriaszt, hogy az en akim 45 cm mely... Felek hogy nem vilagitana be rendesen elol es hatul csak mondjuk a kozepso reszen...
 
Majd később ha ilyen ledekkel szerelt szalagnak 2000-ért adják méterét, akkor én is veszek ilyet. :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére