• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Status
Not open for further replies.
20120916201507ecd.jpg


4x20W vs AquaSky

akusuka11.jpg

akusuka21.jpg

akusuka31.jpg
 
Ezekben a lampakban lesz szabalyzo ill. vezerlö? hogy szepen erösödjön es gyengüljön a fenye?

Nagyon tetszetös darab! :)
 
Ezeken a képeken nem tetszik az Aquasky fénye, a T5 sokkal szebb és zöldebb.
 
Ezt érzem az én akimon is,hogy sokkal világos zöldebb a és nagyon nehéz a T5-höz képest jó színegyensúlyú képet készíteni.
Élőben megszoktam már.Valamit kell,hogy variáljak a T5-tel fotózáskor.Valami olyasmit tervezek,hogy felrakok 2 T5-ös csövet.
Mikor fotót készítek,akkor azt is felkapcsolom a ledekkel együtt.Nem jön rosszul a + fényerő sem.
 
Ezekben a lampakban lesz szabalyzo ill. vezerlö? hogy szepen erösödjön es gyengüljön a fenye?

Nagyon tetszetös darab! :)

Jelenleg nincs hozzá dimmer vezérlő. A legtöbb LED gyártó valamiért nem tartja fontosnak pedig ez a LED egyik előnye. Mondjuk lehet egyszerűen ár kérdése. Ha dobna rajta még 30 ezer forintot minimum már túlságosan drága lenne más LED lámpákhoz képest.
 
Nem tudom milyenek a lámpák egyébként, de pl a Vertext 60-as csíkja 40 wattos. Szóval a dupla csíkos 60-as Aquasky-ra tényleg igaz hogy hozza egy Solar teljesítményét.
Csak azon agyalok, hogy sok gyártó fele ekkora teljesítményekre hazudja azt, hogy hozza egy HQI fényét..... kamu.

A 60Watt viszont kemény lehet a Vertex tapasztalatok után. Már alig várom, hogy bedurrantsuk.
Ahogy nézem már itt van Budapesten a vámon :)
 
Ahogy GA-ban lesz kiabáljatok és màr megyek is megvizslatni!!;-)

Tapatalk 2-vel küldve az én LT26i-ről
 
:-P egyébkènt az még nem tiszta h az ilyen kompakt led-lámpáknál hogy történik a ledcsere? Mert az 1x használatosnak elég drága lenne!

Tapatalk 2-vel küldve az én LT26i-ről
 
Csak egy gyors számítás, az ADA 30.000 órát ír élettartamra, ami napi 8 órában használva 10 év. Ez nem is rossz.. csak a javítás macerás..
 
Csak egy gyors számítás, az ADA 30.000 órát ír élettartamra, ami napi 8 órában használva 10 év. Ez nem is rossz.. csak a javítás macerás..

Az elektronika szokott meghalni előbb, úgyhogy ha az könnyen kiszedhető, akkor javítható. Ha egybe van építve a ledekkel, akkor tényleg macerás. Viszont, ha tényleg 10 évig bírja, akkor utána már ki akarja megjavítani? :)
 
Ilyen kis teljesítménynél cca. 3-5eFt a plusz költsége a dimmernek.

Ha te csinalod igen. Gyari kulso eszkozt veszel akkor nem kapod meg ennyiert. Lasd tmc kontroller stb


Mi másról, mint iPhone-ról Tapatalk progival ;)
 
Ha én csinálom, akkor sokkal többe kerül, de cserébe meg fogom tudni mondani, hogy miért húzza fel a redônyt is... ;)

Viccet félretéve egészen más ha eleve így készül a táp és eleve kis terhelésre.
 
Ha valasztani kene egy 60 centis aki föle, melyiket ajanlanatok?
-ADA Aquasky 602
Vagy
-ATI 4x24 W-os dimmelhetö?

Igazabol 60x45-os az aki es 35 magas, es felek hogy az Aquasky nem vilagitana be az egesz melyseget... Most is ez van, hogy hatulrol a noven elore maszik... Nem szep ez igy... Ha meg feljebb teszem a lampat, nem eleg a feny a HC-nek. Felek hogy ennel a led-es megoldasnal is ez lenne...foleg h nem allithato a magassag.

Mit tanacsoltok?

PS: gondoltam a 6x24w-os ATI-ra is, mert az szelesebb, igy hatl is bevilagitana mindent szepen. max ket kozepso fenycsovet kikapcsolom. (Ki lehet?)
 
ÉN az ATI-t választanám!!! nem azért mert az ADA led nem lehet jó, hanem mert az ATI már bizonyított... szerintem a 4 csöves elég lenne! 6X24 már túl erő lenne!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére