• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos ADA aljzat adalékok kimérve

Ahogy nézem a webshopon csak az alap infót tettük fel. A leírásban és a Green Machine ajánlásában ez is szerepel:

Tourmaline BC is a mineral compound of iron, aluminium, sodium, boron, lithium and magnesium which are gradually dissolved, enriching water of important elements. Tourmaline BC is an electrostatic mineral that increases roots plant nutrition.
Tourmaline BC therefore increases plant growth: in particular Glossostigma Elatinoides grows around 50% more than its normal development with the addition of Tourmaline BC.
 
Turmalin BC egy ásványi összetett vas-, alumínium-, nátrium-, bór-, lítium-és a magnézium, amelyek fokozatosan feloldódott, gazdagítva víz fontos eleme. Tourmaline BC egy elektrosztatikus ásványi anyag, amely növeli a növény gyökerei táplálkozás.
Tourmaline BC ezért növeli a növény növekedését: különösen Glossostigma Elatinoides növekszik mintegy 50%-kal több, mint a normális fejlődését azzal a kiegészítéssel, Tourmaline BC.

google translate :)
 
Turmalin BC egy ásványi összetett vas-, alumínium-, nátrium-, bór-, lítium-és a magnézium, amelyek fokozatosan feloldódott, gazdagítva víz fontos eleme. Tourmaline BC egy elektrosztatikus ásványi anyag, amely növeli a növény gyökerei táplálkozás.
Tourmaline BC ezért növeli a növény növekedését: különösen Glossostigma Elatinoides növekszik mintegy 50%-kal több, mint a normális fejlődését azzal a kiegészítéssel, Tourmaline BC.

google translate :)
ÁÁÁÁÁÁÁ,én is megnéztem:LOL::woot:
 
Viktor, azt írtad, hogy Manado alá nem raknád a Bacter 100-at, miért? Van különösebb oka?

Én raktam az első aksimba. Nem bántam meg.
Viktor inkább arra gondolhat, hogy inkább akkor bacter 100 nélkül minőségibb talaj (Amazonia), mint Manado és bacter 100.
Ettől függetlenül, most, hogy kis kiszerelésben is elérhető lett, már nem érzem azt, hogy felesleges lenne. :)
 
Én raktam az első aksimba. Nem bántam meg.
Viktor inkább arra gondolhat, hogy inkább akkor bacter 100 nélkül minőségibb talaj (Amazonia), mint Manado és bacter 100.
Ettől függetlenül, most, hogy kis kiszerelésben is elérhető lett, már nem érzem azt, hogy felesleges lenne. :)
Köszi!
 
tropica talajhoz érdemes ilyen csomagot rendelni? vagy csak kimondottan ada talajokhoz szükségesek ezek az adalékok?
 
Korábban beszéltünk róla, hogy felkerül a shopba is egy kimért csomag, így nem kell feleslegesen megvenni egy teljes dobozt, hiszen a legtöbb termékből csak néhány grammok kellenek.

A webshop rendelés még nincs megoldva, de most a következőt látjuk:

Egy 60 literes akvárium igényeihez igazítva. Ha nagyobb az akváriumod, akkor arányosan szorozd fel. Pl 2x60-as csomagot, vagy 3x60-as csomagot, 4x60-as csomagot kérsz. 60L-es kiszerelésben adjuk majd.

60 literes csomag tartalma:

Penac P 6g - 420Ft
Penac W 6g - 420Ft
Clear Super 6g - 950Ft
Bacter 100 6g - 500Ft
Tourmaline BC 20g - 1650Ft

Teljes csomag ára: 3940Ft


Megpróbáljuk úgy megoldani, hogy opcionálisan választható legyen mi kell.
Pl ha Power Sand Spec aljzatod van, akkor nincs szükség Bacter 100 és Clear Superre, mert ezek benne vannak a talajban

Miért jó ez? Olcsóbban hozzájutsz a termékhez, nincs felesleg.
Aki az Amazonia vagy más ADA talaj mellé ki szeretné próbálni az ADA-szerű kényeztetést, az az ADA áraihoz képest egy kedvezőbb összegért megteheti.

Mi több esetben próbáltuk tényleg jó. Manado alá mondjuk nem raknám, de ha már amúgy is ADA talaj van erre érdemes picit rááldozni.

Ha kérdés van jöhet. Mi mire jó? Ezt a webshopban találjátok a leírásban erre most nem térnék ki külön. :)
Szia Viktor! Ez a kimérős dolog most is megy a boltban ? Mert ezekről a adalékokrol én is olvasgattam de minek venne meg a ember egy teljes dobozzal mikor valamiből alig kell adagolni.
Egy kis infó a aljzatról ami bekerül . Ha esetleg kel még valami infó megíróm .
Táptalajként : Tropica substrate 2×2,5l
Aljzatként : Ada Amazonia 3×9l ezeket már megvásáróltam nálatok. A akvárium 240 literes .
Szombaton megyek be hozzátok a black friday os rendeléseimért s már épitem is be végre a akvát.
Köazi előre is!
 
Szia Viktor! Ez a kimérős dolog most is megy a boltban ? Mert ezekről a adalékokrol én is olvasgattam de minek venne meg a ember egy teljes dobozzal mikor valamiből alig kell adagolni.
Egy kis infó a aljzatról ami bekerül . Ha esetleg kel még valami infó megíróm .
Táptalajként : Tropica substrate 2×2,5l
Aljzatként : Ada Amazonia 3×9l ezeket már megvásáróltam nálatok. A akvárium 240 literes .
Szombaton megyek be hozzátok a black friday os rendeléseimért s már épitem is be végre a akvát.
Köazi előre is!

Elfogyott, így ideiglenesen most nincs. Január környékén lesz újra.
Baktériumokból, kajákból azért most is bőséges a kínálat.
 
Back
Oldal tetejére