• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA 2011 naptár

viktorlantos

Alapító
Admin
Akkor erről is egy kicsit bővebben.

Tehát idén a naptárakból is hozni fogunk.
Itt megnézhetitek hogy fest az új kiadás.

H1.jpg


03_04.jpg


Az ADA november végétől szállítja majd. Meglátjuk mi hogyan és mikorra tudjuk behozni.

Nekem a korábbi verziókból volt és nagyon jó volt minden hónapban rápillantani....láttam hova kell fejlődni. ;)

Minden fotó a naptáron 4x5-ös formátumú géppel készült. (10x12,5cm filmre)
A közeli fotók ultra nagylátószögű lencsékkel készültek így a képek valódi víz alatti látványt nyújtanak.
Matt nyomás, ettől elegánsabb a naptár és ragasztott kötéssel készül fémpántok helyett.

Ahogy fent is linkeltem itt bele tudtok pillantani a naptárba:
http://www.adana.co.jp/calendar2011/

Mérete: 380x545

Ki az akit érdekelne? Előreláthatólag pár ezer forint lenne.
Természetesen kötöttség nélkül most csak igény felmérés.
 
Bár egyelőre gyilkos ötlet részemről bármire is költeni, de most azt mondanám, hogy rendelnék novemberben.
 
Remélem a 2012-es naptárba már egy győztes magyar akvakertész tagunk akváriuma is belekerül. :thumbup:
Na, arra én is vevő leszek!

Hajrá, fiúk!
 
off


Viktor, az még nem jutott eszetekbe, hogy a HAC résztvevők aksijaiból is lehetne naptárt csinálni?Sztem tök jó lenne, még akkor is megvenném ha az enyém benne se lenne.(ami amúgy sincs :) )
on
 
jojo said:
off


Viktor, az még nem jutott eszetekbe, hogy a HAC résztvevők aksijaiból is lehetne naptárt csinálni?Sztem tök jó lenne, még akkor is megvenném ha az enyém benne se lenne.(ami amúgy sincs :) )
on

Jó ötlet.

UI: majdnem leírtam, hogy ugyan úgy lehetne mint a díjkiosztón ,hogy az első 20-24 akvárium lenne benne. :wtf: :crazy:
 
Back
Oldal tetejére