• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ACT 2016 - Thai Contest

Srácok, joghurt csak a Szuláknak kell, de nem a moháknak... Az egészben az a legnehezebb, hogy kitaláld azt, hogy amit elképzeltél azt megvalósítsd a növények "akaratképességeihez" mérten. Csupán ilyen egyszerű...:cool:
 
Srácok, joghurt csak a Szuláknak kell, de nem a moháknak... Az egészben az a legnehezebb, hogy kitaláld azt, hogy amit elképzeltél azt megvalósítsd a növények "akaratképességeihez" mérten. Csupán ilyen egyszerű...:cool:
Én most készülök Januárban egy uj projektnek.Moházás lesz,és nincs kedvem ragasztani?igy ki akarom próbálni ezt a módot.
 
Pedig ő az, pattajai a srác, Jirawong Laopiyasakul a becsületes neve. Az akváriumé pedig Flow. Rengeteg poszt van már róla itt a fórumon, a GA oldalán, Utúbon, mindenhol...
 
Utoljára módosított:
Ez kinek az akvariuma?Sehol se talälom!

Jól mondták a többiek, a csávó Yoda az építmény pedig Flow. Ha rákeresel YouTube-on van fent videó az építésről es az üzemelő akváról is.
Az egyik kedvenc építményem ;)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Jól mondták a többiek, a csávó Yoda az építmény pedig Flow. Ha rákeresel YouTube-on van fent videó az építésről es az üzemelő akváról is.
Az egyik kedvenc építményem ;)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Mar leesett,ismertem is a videót,csak valahogy béna voltam!
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére