• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A víz hűtése (gyári megoldások)

Pc venti+mobil adapter powa! :D

Jaaa értem. Én is gondolkodtam ebben, de a gyári megoldások biztonságosabbnak tűntek :) az aqua medicről meg elég jók voltak a vélemények (kopp-kopp). Remélem bejön mert holnap után érkezik egy. Már csak az a kérdés hogy a későbbiekben valahogy a termosztátos rész is megoldható lesz-e
 
Jaaa értem. Én is gondolkodtam ebben, de a gyári megoldások biztonságosabbnak tűntek :) az aqua medicről meg elég jók voltak a vélemények (kopp-kopp). Remélem bejön mert holnap után érkezik egy. Már csak az a kérdés hogy a későbbiekben valahogy a termosztátos rész is megoldható lesz-e

Csak kiváncsiság képpen, max hány fokos az akvárium víz melegebb napokon? Például tegnap.
 
Utoljára módosított:
Jaaa értem. Én is gondolkodtam ebben, de a gyári megoldások biztonságosabbnak tűntek :) az aqua medicről meg elég jók voltak a vélemények (kopp-kopp). Remélem bejön mert holnap után érkezik egy. Már csak az a kérdés hogy a későbbiekben valahogy a termosztátos rész is megoldható lesz-e
Nyilván a gyári mindig tutibb,a fentit vész megoldásnak javasoltam,de ha nincs meleg nálatok fűtési szezonban,lehet,hogy idén már nem is kellene a termosztát at AM ventihez..
 
Sziasztok,

A tegnapi nap folyamán sikerült egy Aqua Medic 2 ventilátoros akvárium hűtőt beszereznem. A tapasztalataimat írnám le hátha valaki olyan problémákkal küzd amivel én múlt héten. Szóval az akvárium 96 literes, 26 fokos volt a víz. tegnap délután raktam fölé, ma reggelre 22 fokos a víz úgy, hogy félgőzzel ment a venti a feszültségszabályzó szerint.
Hangja: így még délután tűrhető, aludni már nem lehet mellette, de éjszakára le kell venni minimumra és amúgy is hűvösebb van illetve nem melegít a lámpa tehát le fogja tudni hűteni. Kb olyan a hangja minimumon mintha egy PC menne.

a tartó lábak minőségére egyelőre nincs panaszom, nekem elég masszívnak tűnik.

köszi a segítséget annak aki érdemben tett hozzá, hogy mit válasszak
 
Még egy kérdés. Az nem gáz, hogy a tartó műanyag kb 2 milit belelóg a vízbe? :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Ez gyári potméteres, szóval lehet teljesítményt szabályozni rajta - a minimumon is sivító hangja van picit, ami engem nem zavarna, de a gyerekeket nagyon érdekli (nyilván élesebb a hallásuk is) és le akarják bontani az akvát. :D
Lehet akkor eladom (eddig össz. 1 órát ha ment) és felrakok egy sima 12 centis PC ventit és csók. :D
 
Ez gyári potméteres, szóval lehet teljesítményt szabályozni rajta - a minimumon is sivító hangja van picit, ami engem nem zavarna, de a gyerekeket nagyon érdekli (nyilván élesebb a hallásuk is) és le akarják bontani az akvát. :D
Lehet akkor eladom (eddig össz. 1 órát ha ment) és felrakok egy sima 12 centis PC ventit és csók. :D

A poti az nem hőmérséklet szabályzás? Mikor kapcsoljon be?
 
:D
Ha a gyerekekt nem birizgálná engem sem zavarna a hangja.
Na majd meglátom mi legyen vele.
 
JBL cool control-al van valakinek tapasztalata?
Készülök a nyárra, bár nekem télen is be kellett lőni néha a ventit. [emoji16]
Télen nem volt ritka a lakásban a 28 fok. Állítólag az már nem ajánlott.
Van egy 4 ventilátoros hűtőm, maxon (alváshoz) elég hangos. De már jön Ebayről hozzá szabályzó elektronika, meg egy cool control-al akarom még kiegészíteni.
Nyáron azért melegebb van...
 
JBL cool control-al van valakinek tapasztalata?
Készülök a nyárra, bár nekem télen is be kellett lőni néha a ventit. [emoji16]
Télen nem volt ritka a lakásban a 28 fok. Állítólag az már nem ajánlott.
Van egy 4 ventilátoros hűtőm, maxon (alváshoz) elég hangos. De már jön Ebayről hozzá szabályzó elektronika, meg egy cool control-al akarom még kiegészíteni.
Nyáron azért melegebb van...

Beállítod és működik. Faék. :)
 
Back
Oldal tetejére