• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A rang rendszerről

Mi pont most kaptuk meg az utolsó kettőt:):
Minden hozzászólásod aranyat ér! 15 pont (legalább 500 hozzászólás hozzászólás lájk arány 1:1) - új eredmény!
A legjobb arc! 40 pont (3 éve regisztrált és 3000 kedvelés) - új eredmény!
Ezúton köszönjük MINDENKINEK, aki hozzájárult!!! (y)
Niki, Atti
Pont nektek, ne jarulnank hozza??.....:)
Örülünk, hogy vagytok nekünk itt:rolleyes:
 
Ha tényleg minden hozzászólásom aranyat ér, akkor ezentúl biztos nem adom nektek oda ingyen. :D
Egyébként meg ha már hozzányúltok a rang rendszerhez, akkor az időt jobban figyelembe kellene venni, hogy egy magamfajta (mint az avatáromról is látható) kopasz, de igen lelkesen hozzászóló emberke ne lehessen egy év után Főkertész. Illetve 500 hozzászólás felett is arányba tenném a like-ok számát, ahogy azt @TZ is írta.
Azért a fórum nem arról kellene, hogy szóljon, hogy ki mennyi hozzászólást tud legyártani, hanem hogy azt ténylegesen a többiek által is értékelhető formában történjen. ;)
Tudom, hogy embert próbáló feladat ezt jól kitalálni, de a kibicnek semmi sem drága! :p
Azt nevezem, mar fökertesz vagy..??!!:)
Nekem meg csak valami szaki jutott, sebaj, igy nagyon tetszenek a hozzaszolasaid, meg az akvariumod is...;)
 
A díjak rendszere is kap frissítést? Ha jól látom a kettő nincs összekapcsolva, esetleg ez meg finomíthatna a rangokon.

Ez a két dolog egymástól független.

Mindenféle lovagi keresztet, HAC plecsnit, közveszélyes jelvényt bármikor tudunk csinálni és ezt oda tudjuk adni a tagoknak.
Ez utána megjelenik a név alatt grafikusan és vissza lehet nézni ki mikor kapta.

Eddig ilyen plecsniket adtunk:

Nemzetközi díj
HAC díjnyertes
Hónap akváriuma - legjobb naplók 1 alkalommal
Hónap akváriuma - legjobb naplók 2 alkalommal
Hónap akváriuma - legjobb naplók 3 alkalommal
DIY szaki
Szakértői díj

Szeretnétek bővíteni?
Pl.
Andersen díj
...ami azoknak jár akik 50 oldalon keresztül sem tudnak eljutni az indításig? :)
 
Ez a két dolog egymástól független.

Mindenféle lovagi keresztet, HAC plecsnit, közveszélyes jelvényt bármikor tudunk csinálni és ezt oda tudjuk adni a tagoknak.
Ez utána megjelenik a név alatt grafikusan és vissza lehet nézni ki mikor kapta.

Eddig ilyen plecsniket adtunk:

Nemzetközi díj
HAC díjnyertes
Hónap akváriuma - legjobb naplók 1 alkalommal
Hónap akváriuma - legjobb naplók 2 alkalommal
Hónap akváriuma - legjobb naplók 3 alkalommal
DIY szaki
Szakértői díj

Szeretnétek bővíteni?
Pl.
Andersen díj
...ami azoknak jár akik 50 oldalon keresztül sem tudnak eljutni az indításig? :)


Az Andersen díj egynek jó. Nagyon tetszik!:)
 
Amikor elkezdtem fórumozni nagyon vártam hogy, végre Kertész Tanonc legyek, aztán hip-hop elértem a Főkertész címet túl gyorsan.Akkor még koránt sem éreztem magam Főkertésznek sőt még most is inkább Tapasztalt Kertésznek érzem magam. Jó látni hogy, van tovább és jó lenne még pár cím amit el lehet érni. És a hónap akváriuma címet is jó lenne feléleszteni szerintem.:)
 
A kedveltséget lehetne előtagokkal is jelölni persze csak 100 hozzászólás felett a kedveltség arányában. ;)
0,01 alatt VámpírTroll
0,05 alatt Fórumgyilkos
0,1 alatt Nihillista
0,5 alatt Igyekvő
1 alatt
1,5 alatt Törtető
2 alatt Kedvenc
5 alatt Példakép
10 alatt Próféta
E felett Bálvány.
Egy jólfejlett Vámpírtroll Legenda azért bármelyik modinak intő példa. :D


Tapatalk-kal küldve...
 
Back
Oldal tetejére