• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás A New Hope

Nincs mese, csodásak ezek a taiwan garnélák! Örülök, hogy nem adtad fel és végül sikerült ilyen szépen felszaporítanod őket.👍🏻
 
Talaj ugyan nincs benne túl sok, de azért ez is elindult a spider pulisodás biztos útján!🤣
Igen, elég pulis. Le kellene már kaszálnom a blyxa, pedig már raktam belőle a nagyba is, de nem látszik. Ahhoz képes, hogy csak egy növényes kosárba van, és be van szorítva a sarokba, nagyon jól érzi magát. Ott van CO2, és a felső áramlatnak a vége. Ott fordul vissza a áramlat, na persze, ha tud a blyxatól. :ROFLMAO:
 
Nagyon úgy tűnik hogy a szaporulat, megállt. Ez, vagy azért mert már sokan vannak, vagy azért mert megjelent a planária.

4 deszantost, amiből van bőven, le vittem vidékre. Ha 2 hét múlva( mikor lemegyek) , élnek és virulnak, akkor itt ritkítani fogom a populációt.

IMG_20210126_194455.jpg
 
kaja idő:)
IMG_20210207_200443.jpg

IMG_20210207_200501.jpg

IMG_20210207_200558.jpg

IMG_20210207_203758.jpg

Nem tudom hogy ki hogy van vele, de nálam a mandula fa levelet nem igazán eszik. Másfél hónap után ki kellet dobnom mert már elkezdet penészedni.
Nálam a diófa levél a nyerő, és ez minden akvában, 1 – 1,5 hét alatt elpusztítják.
 
Back
Oldal tetejére