• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A nap képe

[
Az idén dec. 14-n életbelépett eu-s szabályozás miatt én nem ajánlom ennek a megpróbálását!
Az alábbi videóban tudtok tájékozódni mi is változott:
a spórában nem hiszem hogy sok rovar éldegél. A cipőtalpamon több kártevő érkezhet.
Másfelől az EU teli van kártevőkkel... elég sok közöttük az amelyik ezeket a szabályozásokat hozza :D
Jó sokszor lehet látni hogy a behozott cuccokban (még a növényvédelmi tanusítványos csomagok is) milyen skorpiók és mutáns pókok szoktak hivatlanül érkezni.

Úgyhogy én nem foglalkozok a szabályozásokkal... ha én lennék kint már gyűjtögetnék rendesen ;)
 
[

a spórában nem hiszem hogy sok rovar éldegél. A cipőtalpamon több kártevő érkezhet.
Másfelől az EU teli van kártevőkkel... elég sok közöttük az amelyik ezeket a szabályozásokat hozza :D
Jó sokszor lehet látni hogy a behozott cuccokban (még a növényvédelmi tanusítványos csomagok is) milyen skorpiók és mutáns pókok szoktak hivatlanül érkezni.

Úgyhogy én nem foglalkozok a szabályozásokkal... ha én lennék kint már gyűjtögetnék rendesen ;)
A magam részéről egyetértek vele, hogy próbáljunk meg valamit tenni. Igazad van, ez csepp a tengerben, sőt még annyi sem. A kontinensek / országok közötti átfertőződés gyakorlatilag elkerülhetetlen ilyen áru / személyforgalom mellett. De legalább megpróbáltuk... ;)
 
A magam részéről egyetértek vele, hogy próbáljunk meg valamit tenni. Igazad van, ez csepp a tengerben, sőt még annyi sem. A kontinensek / országok közötti átfertőződés gyakorlatilag elkerülhetetlen ilyen áru / személyforgalom mellett. De legalább megpróbáltuk... ;)
hehe... én biztos nem :D
Igaz általában csak a köveket hordom haza, de svájcban ragadt hozzám egy kis moha is. Kár hogy nem sikerült víz alá szoktatnom.
Ma meg meghozta a postásom thaiföldről a következő adag catappa magom. Miért van olyan érzésem hogy ezt sem lett volna szabad beengedniük?

na de nagyon elkanyarodtunk a topictól úgyhogy itt egy kép, egy illegálisan bevándorolt mandulamagról ami már lassan állampolgárságot kaphat úgy felnőtt itt nálunk :D
Kellett a karácsonyfának a helye úgyhogy most osztozunk a szobámon. A kifele álló új hajtást le is kellett vágnom mert nagyon elhúzta a kis fát.
Már másfél méter magas és jó két méter széles a kis drága :love:
1577124987021.png
 
Back
Oldal tetejére