• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A nap képe

Nagyon régóta rossz a szemem, nem latok tavolra. Vegre raszantam magamat, hogy lencset csinaltassak. Ezeket ma kaptam meg, es azt mondta az orvos, hogy egy fel orara probaljam ki őket. El is mentem egy boltba, es ezt akartam Marcipannak vásárolni, elkezdtem olvasni, hogy mi ez.


73533

A kek háttéres resznel tunt fel, hogy az uj lencsekkel ugyan messzire jol látok, de sajnos olvasni nem tudok velük. 😅

A hatulja teljesen ilyen "duplan nyomtatatt", nagyon el voltam keseredve, hogy megint uj lencsékre kell majd várnom. :D
 
Nagyon régóta rossz a szemem, nem latok tavolra. Vegre raszantam magamat, hogy lencset csinaltassak. Ezeket ma kaptam meg, es azt mondta az orvos, hogy egy fel orara probaljam ki őket. El is mentem egy boltba, es ezt akartam Marcipannak vásárolni, elkezdtem olvasni, hogy mi ez.


View attachment 73533

A kek háttéres resznel tunt fel, hogy az uj lencsekkel ugyan messzire jol látok, de sajnos olvasni nem tudok velük. 😅

A hatulja teljesen ilyen "duplan nyomtatatt", nagyon el voltam keseredve, hogy megint uj lencsékre kell majd várnom. :D
Most miért nem jó ez? Kafa kis wabi kusát indíthatsz vele. :ROFLMAO:
 
73651

Amikor novenyigazgatas kozben josz rá, hogy ezeknek tobb hust kene adni. :eek:
Kulonos, amikor tobb tucat kek csipeszke falatozgatja az embert.

Amúgy betegesen élvezem, amikor pici allatok nagyobbakat falnak. Amikor mondjuk a macskanak, marhahusos konzervet adtam,az olyan jo érzés volt; ugyanis láttam magam előtt, amint a macskafalka raveti magat a marhara, majd megeszik.

Ui: ilyen-olyan algak felett tekintsetek el!:whistle:
 
View attachment 73651

Amikor novenyigazgatas kozben josz rá, hogy ezeknek tobb hust kene adni. :eek:
Kulonos, amikor tobb tucat kek csipeszke falatozgatja az embert.

Amúgy betegesen élvezem, amikor pici allatok nagyobbakat falnak. Amikor mondjuk a macskanak, marhahusos konzervet adtam,az olyan jo érzés volt; ugyanis láttam magam előtt, amint a macskafalka raveti magat a marhara, majd megeszik.

Ui: ilyen-olyan algak felett tekintsetek el!:whistle:
Bekented a kezed Nutellaval?:) Valld be, azert raboltak igy ra...
Nalam az amanok rabolnak a kezemre, de azokat egeszen jol lehet erezni...
 
Bekented a kezed Nutellaval?
Akkor a ,,Kanella" alapján az ,,Kézella" (angolul/németül: ,,Handella") lenne? Ezeket is lehetett érezni, kicsit el is undorodtam a nanomtol: olyan érzésem van, mintha tele lenne vízi-kék-csotanyokkal...😕


Barnicsiga [...] is rágta már meg a kezem

En szeretem a halakat is a kezembol etetni. Mindenki megtalalja az ételt, csak a bettak olyan életképtelenek, hogy lefejelik az összes ujjamat, mire vegre szunyoglarvat kapnak be. :D
 
En szeretem a halakat is a kezembol etetni. Mindenki megtalalja az ételt, csak a bettak olyan életképtelenek, hogy lefejelik az összes ujjamat, mire vegre szunyoglarvat kapnak be. :D
Az uroim sajna félősebbek annál, mint hogy elvegyék kézből a kaját. Viszont valamikor tavaly hazavittem egy megcsócsált sügért (sügeret?) a munkahelyi akváriumból, hogy meggyógyuljon. Na ő evett kézből, nagyon jó barátok lettünk a végére.
 
Back
Oldal tetejére