• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A nap képe

Én ugyan Klemátisz-nak ismertem, de az iszalag is ő, úgyhogy ezt kilőtted: :)
Viszont a Golgotavirág ugrott be elsőre, de hiányzott a kereszt alakú bibéje, ami további tipródásra adott okot.
Jártam egy helyen régebben szénáért, ahol egy csajszi golgotát ültetett kerítéshez, és állítása szerint terem is neki.
/ na, majd rakok én a "miaszöszez"-be olyat, hogy megemlegetitek ! / :) :)
 
Én ugyan Klemátisz-nak ismertem, de az iszalag is ő, úgyhogy ezt kilőtted: :)
Viszont a Golgotavirág ugrott be elsőre, de hiányzott a kereszt alakú bibéje, ami további tipródásra adott okot.
Jártam egy helyen régebben szénáért, ahol egy csajszi golgotát ültetett kerítéshez, és állítása szerint terem is neki.
/ na, majd rakok én a "miaszöszez"-be olyat, hogy megemlegetitek ! / :) :)
Nekünk is a golgotavirág ugrott be, úgy gugliztunk rá, mi lehet. :)
 
Nem mindenki szereti őket, nekünk tetszenek, feldobják a városképet és legtöbbször elég ötletes alkotások születnek. Ez a mostani is egyedi lett, kb. 2 hét alatt hozták össze, pár naponta lőttünk róla képet, hogy lássuk a fejlődést, ez a végleges állapot, már állványok nélkül. Dob utca.
IMG_20210618_172003.jpg
Azt mellékesen jegyezzük meg, hogy 2 napig bírták a birka graffitisek, összebarmolták az alsó részt, ameddig elérték. Mára visszajavították ugyan, de ezek után nem sokat jósolunk neki.
 
Az épületre nem, de a cégre és a vonaton kosárból árult csokira igen. ;)
View attachment 151482
Egyébként, úgy tűnik a cégér festők sem voltak a helyzet magaslatán. :)
Vagy inkább a csoki régebbi, mint én(42).🙄 Gyerek fejjel úgy emlékszem mindenütt az utasellátó szóösszetétel volt használatos, (vasutas családból származom😁) ez a változat régebbi időkre akart hasonlítani, kb. a 2 háború köztre...?
 
Az épületre nem, de a cégre és a vonaton kosárból árult csokira igen. ;)
View attachment 151482
Egyébként, úgy tűnik a cégér festők sem voltak a helyzet magaslatán. :)
Abszolút a helyzet magaslatán voltak, mert Utasellátónak hívták a céget. Az a csokis rolád a képeden, egy újkori hamisítvány. A retrót akarja meglovagolni.
Az igazi csokik ilyenek voltak:
42403ab65029b39fdcebf47399caa4ea.jpg
 
Back
Oldal tetejére