• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A nap képe

A mai napra több is jutott.
Ingyenesen ki lehet menni a Halászbástyára (vagyis egy részére, de ez is fizetős volt korábban):
IMG_20210425_072255.jpg
Tényleg szép onnan a kilátás:
IMG_20210425_072324.jpg
Ez meg a kihalt Andrássy út reggel 8 körül:
IMG_20210425_082306.jpg
Délután, a kontraszt miatt tervezünk kb. ugyanerről a pontról készíteni még egy képet, tegnap is tele volt emberrel.
 
A macskaszőr allergiás emberek nem a szőrre, hanem az azon lévő macskanyálra allergiásak...
Nem nyalra, hanem a nyalban es boron is talalhato feherjekre. Kopasz macskanak ugyanugy van nyala es bore is, kopasz cicat nem azert vesz valaki, mert allergias ra, ha meg igen, akkor nem tul okos. Csorika, a szoros rokonaival ellentetben ,folyamatos furdetesre szorul es hat tudjuk mennyire szeretnek a ceccak furdeni.
 
Nem nyalra, hanem a nyalban es boron is talalhato feherjekre. Kopasz macskanak ugyanugy van nyala es bore is, kopasz cicat nem azert vesz valaki, mert allergias ra, ha meg igen, akkor nem tul okos. Csorika, a szoros rokonaival ellentetben ,folyamatos furdetesre szorul es hat tudjuk mennyire szeretnek a ceccak furdeni.
Vannak "hipoallergén macskafajták", melyek csak nagyon keves allargiar kivalto feherjet termelnek.
Egyik nagy kedvencem: az orosz kék.

Néhány macskaallergiás elöször tengerimalacot tart, ezzel "gyengitve a macskaallergiát".
Én egyebkent csak akkor tudtam meg, hogy allergias vagyok a macskakra, amikor nem elt velem egy macska sem. Egyedfuggo volt, hogy milyen reakciot valtottak ki. A legjobban akkor viszketett a szemen, folyta konnyem meg az orrom es viszketett a torkom, amikor a szuleimet meglatogattam, és hozzamdorgolozott Fannika. Fannika, akivel elotte evekig tunetmentesen aludtam egy agyban.

Amikor Stringet
(Ö String:)
IMG_20210412_133404.jpg

Befogadtam, akkor par hetig nagyon erosek voltak ah allergias tuneteim. Ma mar csak akkor tusszentek parat, amikor a porszivo tartalyat kiuritem.
 
Back
Oldal tetejére