• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A nap képe

Honnan szerezted azt a zöld levéli békát? Már régóta vadászok 1-2 ilyen békára. Erdélyben találnék, csak mostanában nem jártam arrafele.
Csatornák, folyók, patakok partján ha nyitott füllel jársz, nem vagy esélytelen. Amelyik a leghangosabban "ordít" az lesz a leveli, bár ha van vörös unka, az felveszi vele a versenyt.;)
Arra azért figyelj, hogy hazavinni nem szabad egyik békát sem!
 
Ezt a kis "skatulyát" hónapokkal ezelőtt láttam először, és nem tudom kiverni a fejemből. Egyben lehet a nap képes és a nap horror-képe. :cool:
Halat nem tennék bele, de gyerekszobába garnélásnak, 2-3 színeset. Bár lenne nagyobb.... Hmmm. ;)
s-l1600.jpg
s-l1600.jpg
És a legbizarrabb kép:
s-l1600.jpg
 
Utoljára módosított:
Ezt a kis "skatulyát" hónapokkal ezelőtt láttam először, és nem tudom kiverni a fejemből. Egyben lehet a nap képes és a nap horror-képe.
Halat nem tennék bele, de gyerekszobába garnélásnak, 2-3 színeset. Bár lenne nagyobb.... Hmmm.
Egy garnélás nagyon-nanónak még akár jópofa is lehetne. A szűrését kellene kitalálnod, a többi manapság nem nagy ügy.
És a legbizarrabb kép:
...csak reménykedni tudok, hogy nem élő halak vannak benne, hanem csupa műanyag az egész... (mondjuk eléggé műanyag "alkotásnak" tűnik)
 
Be kell ismernem, egy szót sem értek az egészből. Ez az öregedés második jele?? [emoji33] (Mert az öregedés első jele az "ezek a mai fiatalok" sóhaj.[emoji16])

Nincs ebben a képben semmi ördögtől való dolog[emoji16]
Egyszerűen csak az Apple kiadta a várva várt IOS 12-t ami tegnap este lett letölthető[emoji846]
 
Back
Oldal tetejére