• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A nap képe

Azért pár képet csináltam, a napló már zárva, úgyhogy ide bedobom, @star67 ide süss:
View attachment 596332018.07.16. by Laci Sziládi, on Flickr
View attachment 596342018.07.16. by Laci Sziládi, on Flickr
View attachment 596352018.07.16. by Laci Sziládi, on Flickr
View attachment 596362018.07.16. by Laci Sziládi, on Flickr
View attachment 596372018.07.16. by Laci Sziládi, on Flickr
View attachment 596382018.07.16. by Laci Sziládi, on Flickr

Engem megfőztél vele!:p
Hogy lehet ilyen szép növényeket varázsolni egy akváriumba?
Photoshop?:sneaky:

A kedvencem, ahol az ágon felül egy kék, alul egy petés amano szöszmötöl.
Gyönyörű, éles 4k uhd képek!:D

Ilyeneket bármikor bedobhatsz ám ide.;)
 
Engem megfőztél vele!:p
Hogy lehet ilyen szép növényeket varázsolni egy akváriumba?
Photoshop?:sneaky:

A kedvencem, ahol az ágon felül egy kék, alul egy petés amano szöszmötöl.
Gyönyörű, éles 4k uhd képek!:D

Ilyeneket bármikor bedobhatsz ám ide.;)
Hát, neptun növénytápsó megy bele hetente 10ml, meg adhoc jelleggel foszfát. A RO víz a titok nyitja, meft hogy amúgy karbantartás is csak havonta van, meg vízcsere is... :D Ez már csak ilyen tróger aquascape marad. :D
 
Birom amikor valaki felrak par kepet egy csodaszep, egeszseges, ropogos novenyektol kicsattano akirol es azt mondja ez csak egy troger scape...:D:love:
Nem álszerénység, tényleg kb semmire nem figyelek. Etetem a jószágokat, a zöld port (ez az egyedüli algám, ami zavaró) néha legyaszatolom, meg pótlom az elpárolgott vizet. Tápozás hetente a neptunos gagyi cuccal, co2 nincs, carbo nincs, a világításomban egy kicsit öregecske, meg egy 2 éves cső van, azt ennyi. Ja, takarítás, meg vízcsere havonta. Ennyit számít az ro víz, meg az, hogy ezt az akvát tudatosan így terveztem, erre a fenntarthatóságra.
Normális aljzattal, táptalajjal, tápozással, erős fénnyel, meg co2-vel azért ez nem így nézne ám ki... :D
 
Tegnapi szél megcibálta a diófát amivel régóta szemezek, mert ekkora leveleket még nem láttam (50centis vonalzó van mellette).
Úgyhogy nálam a mai nap képe:
View attachment 59699P1440075 by Zsolt, on Flickr

Ebből jó pár garnélád fog jóllakni! Szerintem náluk is ez lesz a nap fénypontja, amikor beteszed hozzájuk az akvába és beborítja őket a tuti!(y)
 
Back
Oldal tetejére