• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A nap képe

Nem gond, majd ma visszamennek egy jobb fotóért!
Én csak Johann Wolfgang von Goethet ismerem.:love:
Vagy megkerem apumat, hogy nezze mar meg, mert a dogi az o kertjeben volt, a vizora aknabol halasztam ki. :) Mindig van benne erdekes: levelibeka, kecskebeka, folyamibeka, gyikok, siklok, horcsog. Egyszer asszem suni is volt, amikor a vizmuvesek nem tettek vissza a leolvasas utan a tetejet (nem volt otthon senki, amikor jottek).
 
Vagy megkerem apumat, hogy nezze mar meg, mert a dogi az o kertjeben volt, a vizora aknabol halasztam ki. :) Mindig van benne erdekes: levelibeka, kecskebeka, folyamibeka, gyikok, siklok, horcsog. Egyszer asszem suni is volt, amikor a vizmuvesek nem tettek vissza a leolvasas utan a tetejet (nem volt otthon senki, amikor jottek).

Ti akkor nem is túrázni jártok, csak édesapád vízaknájából szemezgetsz fotótémát?:ROFLMAO:
 
Vagy megkerem apumat, hogy nezze mar meg, mert a dogi az o kertjeben volt, a vizora aknabol halasztam ki. :) Mindig van benne erdekes: levelibeka, kecskebeka, folyamibeka, gyikok, siklok, horcsog. Egyszer asszem suni is volt, amikor a vizmuvesek nem tettek vissza a leolvasas utan a tetejet (nem volt otthon senki, amikor jottek).
Hörcsög hogyan? :'D
 
Te vonzod a csúszómászókat?:joyful:
Ilyen egy igazi gyíkarc :shame:
Ti akkor nem is túrázni jártok, csak édesapád vízaknájából szemezgetsz fotótémát?:ROFLMAO:
A tegnapi az ilyen volt, igen, de ezek a látogatások is felérnek egy túrával, mert a Kiskunsági Nemzeti Park határán lakik, ha hegyeket nem is, de gazdag állat- és növényvilágot lehet látni arrafelé is. :geek:
Hörcsög hogyan? :'D
Mezei höri :bucktooth:
 
Back
Oldal tetejére