• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tele hordoval indul a teszt. A masik hordo is tele volt, amikor elkezdtem visszafejteni a vizet. A ket hordo vizszintje kozott 1-2 cmnel tobb kulonbseg nem lehetett a szurok inditasakor. A szuroket meg feltoltve tettem a teszt ala, szoval levego nagyon keves kerulhetett a csovekbe.
Az a baj, a toletek vasarolt 2222 mar nincs meg, pedig meg videot is keszitenek a tesztrol. Sztem az 500 es a 700liter per ora kozott jocskan kellene legyen kulonbseg...
Biztosan hasznos lenne egy ilyen teszt megfelelő és eggyező körülmények szimulálásával.
 
Kicsit problémába ütköztem a kövekkel... Szerintetek ezt mivel lehet leszedni? Van rajta valamilyen szürke réteg szerű, ami kézzel nem jön le.
 

Attachments

  • IMG_20210224_182253.jpg
    IMG_20210224_182253.jpg
    157.1 KB · Megtekintések: 57
  • IMG_20210224_182249.jpg
    IMG_20210224_182249.jpg
    204.6 KB · Megtekintések: 54
Anno a hőskorszakban még szerkesztettem társas magazint is. Szép idők voltak. Essenben volt már párod a messén? Ha nem, kötelező legalább egyszer eljutni oda.
Húha.. Az nem most lehetett. Még nem voltunk, de célünk eljutni egyszer oda. :)

Ez a ragasztás sajnos nem úgy alakul ahogy eddig elterveztem, de halad. Kicsit át kellett tervezni a dolgokat, mert inkább darabokban fogom a köveket elhelyezni, azért hogy könnyen mozgatható legyen. Esetleg később könnyebben átalakítható. Holnap rémélem be tudom fejezni, aztán hamar kiszáradnak, mert ez a szag elég brutális.
 
Tetszik hogy nem egy hagyományos elrendezés, nagyon jó lett! Egy észrevételem viszont lenne. A bekarikázott kő nekem túlságosan természetellenesen hat, annyira egyenes. Főleg a többihez képest amik olyan szép formásak.

View attachment 102789
Csalóka, mert minden szögből más, de igen az egy kicsit egyenesebb, mint a többi. Így jött ki a nemdudom hanyadik verzió... :D
 
Back
Oldal tetejére