• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A mester és a két kedvence

Brutál aki :)
A bőrönddel mit csinál? :lol: :lol: Adjon már neki valaki egy fényképezőgépet :D
 
inadsz said:
Brutál aki :)
A bőrönddel mit csinál? :lol: :lol: Adjon már neki valaki egy fényképezőgépet :D

Ez az a fényképezőgép, amit az ezeréves fekete-fehér filmekben látsz. Csak gondolom annak egy komolyabb változata. A bőröndben van a fényképező, szét kell nyitni, aztán bebújni a fekete vászon cucc alá és fotózni... :)

Pont ma gondolkoztam, hogy ez az akvárium se két éves, és nem látni rajta, hogy igényelné a rescape-et...

Taníts Sensei!!! :cry:
 
Az akvárium építésre ugyanaz a mondás érvényes, mint a házépítésre.
Az elsőt az ellenségednek, a másodikat a barátodnak, a harmadikat magadnak.
A 100. pedig 2 év után sem igényli a rescapet :D
 
Szerintem ha egy hasonló gépet meglátnék valahol kutakodás közben menne a kukába közben pedig több százezret érhet. Nem minden a design :D Az aki nagyon tetszik még most is.
 
inadsz said:
Szerintem ha egy hasonló gépet meglátnék valahol kutakodás közben menne a kukába közben pedig több százezret érhet. Nem minden a design :D Az aki nagyon tetszik még most is.

És akkor egy dolog lenne hogy esetleg találnál. És esetleg objektíveket is találnál rá. Na de médiumot amire kattintod? Rendesen pörögne rá a havi zsebpénz :p Mert ezen aztán hiába keresnéd az USB csatit, hogy áttolod a gépre a felvételeket ;)
 
viktorlantos said:
inadsz said:
Szerintem ha egy hasonló gépet meglátnék valahol kutakodás közben menne a kukába közben pedig több százezret érhet. Nem minden a design :D Az aki nagyon tetszik még most is.

És akkor egy dolog lenne hogy esetleg találnál. És esetleg objektíveket is találnál rá. Na de médiumot amire kattintod? Rendesen pörögne rá a havi zsebpénz :p Mert ezen aztán hiába keresnéd az USB csatit, hogy áttolod a gépre a felvételeket ;)

Amanoval kéne megtalálni egy ilyen plug&play rendszert :lol: :lol:
 
Back
Oldal tetejére