• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech A kis kanyon

Coller

Főkertész
Na, picit rendet raktam és megszabadultam a böszme Anubiastól. A pinnatifidát is lejjebb vágtam, az Anubias helyére is tettem belőle. A jobb oldali még így is nagy. De kezd alakulni. Még a szűrőt akarom nullára eltüntetni, valami lapos kővel amire valami apró levelű növényt erőltetek rá. Montecarlora gondoltam. Karácsony mohával is működne, de ha már van gáz, próbálom picit változatosabbá tenni a látványt :)

20201122_202305.jpg

cs_z_

Főkertész
Nagyon szép, viszont a pinnatifidát ekkora üvegben művészet lesz kordában tartani CO2 mellett(véleményem szerint).

Coller

Főkertész
Nagyon szép, viszont a pinnatifidát ekkora üvegben művészet lesz kordában tartani CO2 mellett(véleményem szerint).
Kezdem látni ezt én is... De ha az égiek is úgy akarják, indul idén a 60p, amit már "rendesen" akarok indítani hightech-ben, ott talán el fog férni. Addig itt nevelgetem. Próbaképpen tettem a mohanevelő akváriumba pár kisebb hajtást (ami majd egyszer az emlitett hightech lesz), de nagy reményeket nem fűzök hozzá. Ez amúgy a UK változat.

Oldal tetejére