• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás A Kék, A Kicsike meg a Wabi

Ő nem. De ez személyiség függő, ezt ugye előre nem lehet tudni.
Csak azért érdeklődtem, mert van egy 30-as kockám, amit át akarok alakítani egy betta részére, viszont vannak benne garnélák is... nem tudom hogy menteni kell-e őket, vagy próba szerencse, hátha nem eledelként végzik... tanácstalan vagyok.
 
Pontosan. Úgy néz ki nekem mindenkit meg akar enni. Most 3 amano tűnt el pedig azok már nagyobbak. A nyulcsigamat terrorban tartotta el is ajandekoztam.
 
Érdekes hogy a páncélos törpe harcsakkal teljesen jól elvan. Mintha ott se lennének. Nem igazán próbálkozom tovább. Ez a betta keresztbe tesz minden tervemnek.
 
Emlékeztető

Monosolenium tenerum-van benne erezet, könnyebben felszakadt,mint a Lomariopsis. Elúszott, valahol van az akváriumban.

Lomariopsis lineata-erezet nélküli, nem úszott el, jobban megmaradt.

Keverem a 2 növényt, muszáj volt ezt lejegyezni.

Szerk.: javítani kellett a bejegyzést, mert összekevertem (megint) 😳
 
Utoljára módosított:
Egy hat fős garnéla csapat jó esetben simán elszaporodhat, főleg ilyen klassz, békés kis dzsungeles helyen.
Drukkolok.
 
A Kicsike akváriumban rendezkedtem, mert nagyon megnőttek a hátsó sorban a növények és leárnyékolták a többit. Úgyhogy kiszedtem, de előtte még készítettem képet.

DSC_5766.JPG


Utána
DSC_5772.JPG
Hátulra Ludwigia palustris és Rotala lett ültetve.

DSC_5746.JPGDSC_5759.JPGDSC_5774.JPGDSC_5776.JPGDSC_5778.JPG


Sajnos a Monte carlo között még mindig tartja magát az alga. Időnként kiszedem. Remélem lesz majd annyi garnéla itt, hogy megegyék mind.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére