• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás A Kaptár

Tudtam én hogy csak szórakozol!Ilyen minta a mesében sincs!
Á-fát láttál már mesében? Pedig az is van, mint ahogy ez a kis csoda is. :) Ugyanakkor a mikéntjéről inkább neked kellene elszámolni. Tőled érkezett festékes dobozban... ;)

Tapatalk-kal küldve...
 
A CRS-ekről is naplózok két videót. Lassan megérik bennem a gondolat, hogy felszámolom az állományt. Nagyon sokféle Taiwan garnéla van, simán el tudok képzelni 12 különböző változatot, amit tartanék, így kelleni fog a CRS-ek helye. Sőt, ezt a hinomaru/mosura szelekciós játékot is tudom majd folytatni a RedWine-okkal, ahogy a korábbi képen látható. Persze nehezen engedem el őket, mégis csak az én gyerekeim. Szépek. :)


 
Utoljára módosított:
Biztos volt már róla szó korábban, de milyen géppel van neked ilyen tudásod?
Én azért adnék a kezedbe egy rendesebb kompaktot... :p
 
Na jó! Akkor meg azt mondom, hogy olyan szép garnélákról, amilyenek neked vannak, nehéz rossz fotót készíteni.
MÉg ezt is könnyebb leírnom, mint azt, hogy ügyes vagy! ;)
 
Na jó! Akkor meg azt mondom, hogy olyan szép garnélákról, amilyenek neked vannak, nehéz rossz fotót készíteni.
MÉg ezt is könnyebb leírnom, mint azt, hogy ügyes vagy! ;)

Azzal nem segítesz semmit, ha azt írod, hogy ügyes vagyok. Persze jól esik. :)

Inkább az az érdekes, hogy mit változtatnál képen? Picit már tudom használni a fényképezőt, kicsit a szoftvert is, de a tipikus kezdő szinten vagyok, hogy azt sem tudom igazán, hogy mit akarok kihozni egy képből.
 
Látom, hogy van korrekció a képeiden, többnyire nagyon jók is. Én még nagyon kezdő vagyok ebben, de meglepődtem, mikor írtad (pü), hogy nem ismered a lightroomot.
Szerintem sokan vannak itt a fórumon, akik szép képeket csinálnak jó cuccokkal, de idegenkednek az utómunkától - mert sokkal bonyolultabbra gondolnak, mint amilyen - ellenben a naplódat követik. Nekik szúrnék be egy képet, amin látszik, mennyi (lfsz) technikai tudást igényel ez az egész, ha csak béziken használod. Az alapszintű angoltudáson kívül tényleg csak ennyi az egész, ami a képen látszik, csúszkák.
Innen már csak érzék és gyakorlás kérdése a szép, de valós színek beállítása, ha jó az alapanyag. (Én is próbálkozni fogok majd szorgalmasan)
 

Attachments

  • Vs.jpg
    Vs.jpg
    48.5 KB · Megtekintések: 4
Honnan van:woot:???Elárulod:censored:? HA tényleg ilyened vano_O

Németországból vettem. De többet nem segítek, had legyenek nekem is titkaim. :)
_________

szerk.: persze, ha éppen fegyvert szegeznek rám, akkor inkább azt mondom, hogy privátban megbeszélhetjük. :facepalm: :)
 
Utoljára módosított:
persze, ha éppen fegyvert szegeznek rám, akkor inkább azt mondom, hogy privátban megbeszélhetjük.
Az a helyzet, hogy nem vagy elég makacs, vagy bátor :) Mert ha a polc előtt állnának egy STIHL-lel, na az mindjárt más...

A CRS-ekről is naplózok két videót. Lassan megérik bennem a gondolat, hogy felszámolom az állományt.
Ugyan megtaláltam a "Columbo felesége"-grátisz garnélámat is, de nem gondolod hogy elférne egy picivel több piros az akimba? :rolleyes: :)
 
  • Like
Reactions: TZ
Milyen felmenő ága lehet egy ilyen kék-fehér foltos szépségnek?
Blue vs snow, esetleg +taiwan?
 
Back
Oldal tetejére