• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A hónap akváriuma a fórumozók szavazata alapján

Sziasztok!

@SMAdrián pókjára (https://akvakertesz.hu/threads/the-spider.7213/page-14) szavazunk szintén.
Mert igaz hogy nem mindig alakult úgy ahogy szerette volna, de végig kitartott és szép egészséges növénytömeget sikerült növesztenie, ami remek lakhelye lett a rengeteg garnélának, csigának, halnak.
Mindezt vidéki építkezés és munka mellett (no meg ott az Apósa tava) (y)!
Várjuk a következő berendezés indulását, ami szintén ígéretesnek bizonyul!

AmegA
Köszönöm!(y)
 
@AmegA https://akvakertesz.hu/threads/saru-no-asobiba-120x67x50cm-400l.5717/ naplójára szavaznék!
Hogy miért is?
Mert részletes, látszik is az oldalak számából, illetve motiválni is tudja az olyan embereket, akik szépet akarnak alkotni. Ebben a naplóban is látszik a hobby (bár szerintem ez inkább már életforma) iránti szeretet és lelkesedés. Egy dolog akváriumot építeni és karbantartani, de naplózni is mellette már nem kis feladat, még akkor sem, amikor szeretjük ezt a tevékenységet.
Röviden ennyi lenne :)

Úgy tűnik a nyári hónapok uborkaszezonja miatt augusztusban senkire nem adtak le elég szavaztot, bár mindkét akvárium 5-5 szavaztot begyűjtött; ezért most itt, még a hónap elején felfrissítendő a szavazási kedvet, én is az @AmegA páros akváriumára adom a szavazatom.
Bocsi, Adrián, tudod, hogy nagy kedvencem volt és imádtam a Spider pulit, de ennek a folyamatos naplózása, az a rengeteg küzdelem, amivel megvalósult, valóban inspiráló és minden fórumtag számára hasznos és tanulságos, tehát +1 (y) a saru-no-asobiba akváriumra!
 
@AmegA akvariumara szavazok en is! Saru no asobiba.
- reszletes
- jol dokumentalt
- nagyon jo fenykepek születtek, hihetetlen reszletekkel az elmult honapokban
- sok a belefektetett munka
- tudja mindig bizonyos ertelemben uj arcat is mutatni
- peldaertekü masok szamara (bar az alga ellen küzdelmük kezdö kerteszek szamara nem ajanlott, mert lehet, hogy hamar feladnak az "ujoncok":))
 
Sziasztok, én is az IAPLC 58. és HAC 10. helyezésű Saru-no-asobiba-ra szavaznék, jó példa arra, hogyha igazán szeretnél valamit, azt elérheted kitartó munkával!
 
Leadnám én is talán az első voksomat ebben a témában: a Saru-no-asobiba akvára.
Hogy miért pont erre?
- mert szeretem az alkotókat, amilyen jó párost alkotnak (...és mert elég őrültek ehhez a "műfajhoz"...:);))
- mert szeretem a "bevett szabályokkal" sok helyen szembemenő ötleteiket, megoldásaikat, amik ráadásul működnek is;)
- mert alapos tervezés, sok konzultáció és még több kitartás (és hit a végeredményben) eredménye lett amit a versenyfotókon is láthattunk, ráadásul a dokumentálás is 5*
- mert láthattam élőben is és meggyőzött amit láttam, csupán egy dolgot sajnáltam: nem volt több idő beszélgetni róla Annamarival és Atival
- mert tetszett az a sok-sok újítás, amik ha nem is váltak be maradéktalanul (pl a liánok), mind-mind megsüvegelendő ötletek
Dióhéjban ennyi, egy hatalmas gratula és egy voks az alkotóknak:)
 
Sziasztok!

Én is @AmegA -ék Saru-no-asobiba nevű akváriumára szavaznék!
Egészen elképesztő amilyen erőt, munkát, odafigyelést tettek ebbe az akváriumba is és a végkifejlett pedig ömnagàért beszél!
Nem mellékesen le a kalapot az elött amilyen egyedi ötleteik vannak, többek között én is el lestem Tőlük egy két praktikát!!!
Köszönöm!
 
Most találtam rá erre a topikra. Mivel az elmúlt néhány hónapot kihagytam így csak a régebbi akváriumok/naplók közül de egyértelműen @AmegA Saru-no-asobiba akváriumát jelölném én is.
Az okok egyértelműek: gigászi tervezés/munka, precíz naplózás, folyamatos eszmecsere a scape fejlődéséről, lenyűgöző versenyfotó (y):)
 
Még csak a hónap felénél járunk!;)

Ha így lesz, akkor a téma történetében valószínűleg először, mert ha jól emlékszem nem volt még olyan, hogy valaki két alkotásával is elvigye ezt a megtisztelő címet, de ez most nekik valóban sikerülhet!:love:
És már hónapok óta ázik a következő gigantikus alkotásuk alapanyaga, tehát akár mesterhármas is lehet majd belőle!:LOL:
 
Még csak a hónap felénél járunk!;)

Ha így lesz, akkor a téma történetében valószínűleg először, mert ha jól emlékszem nem volt még olyan, hogy valaki két alkotásával is elvigye ezt a megtisztelő címet, de ez most nekik valóban sikerülhet!:love:
És már hónapok óta ázik a következő gigantikus alkotásuk alapanyaga, tehát akár mesterhármas is lehet majd belőle!:LOL:
Ja,én abban a hitben voltam aki eléri a 10 szavazatot az nyer abban a hónapban. Mondjuk nem valószínű hogy valaki beelőzne szeptemberben, szóval olyan nagy kockázatot nem vállaltam a hozzászólásommal.
 
Sziasztok!

Úgy tűnik a nyári hónapok uborkaszezonja miatt augusztusban senkire nem adtak le elég szavaztot, bár mindkét akvárium 5-5 szavaztot begyűjtött; ezért most itt, még a hónap elején felfrissítendő a szavazási kedvet, én is az @AmegA páros akváriumára adom a szavazatom.
Bocsi, Adrián, tudod, hogy nagy kedvencem volt és imádtam a Spider pulit, de ennek a folyamatos naplózása, az a rengeteg küzdelem, amivel megvalósult, valóban inspiráló és minden fórumtag számára hasznos és tanulságos, tehát +1 (y) a saru-no-asobiba akváriumra!
Én is @AmegA a saru-no-asobiba akváriumra szeretnék szavazni! :) +1
Bár tudnék ilyen kitartó és tehetséges lenni. :)
@AmegA saru-no-asobiba akváriumára szavaznék én is. Rengeteget lehet belőle tanulni mivel a nehézségeket is pontosan naplózzák nem csak a kész akváriumot látjuk csak.
@AmegA akvariumara szavazok en is! Saru no asobiba.
- reszletes
- jol dokumentalt
- nagyon jo fenykepek születtek, hihetetlen reszletekkel az elmult honapokban
- sok a belefektetett munka
- tudja mindig bizonyos ertelemben uj arcat is mutatni
- peldaertekü masok szamara (bar az alga ellen küzdelmük kezdö kerteszek szamara nem ajanlott, mert lehet, hogy hamar feladnak az "ujoncok":))
Sziasztok, én is az IAPLC 58. és HAC 10. helyezésű Saru-no-asobiba-ra szavaznék, jó példa arra, hogyha igazán szeretnél valamit, azt elérheted kitartó munkával!
Sziasztok!
Saru-no-asobiba-ra teszem én is az ehavi voksom, és az előttem szólok jól leírták hogy miért is érdemli meg ez a csodálatos akva ezt a díjat... :)
Leadnám én is talán az első voksomat ebben a témában: a Saru-no-asobiba akvára.
Hogy miért pont erre?
- mert szeretem az alkotókat, amilyen jó párost alkotnak (...és mert elég őrültek ehhez a "műfajhoz"...:);))
- mert szeretem a "bevett szabályokkal" sok helyen szembemenő ötleteiket, megoldásaikat, amik ráadásul működnek is;)
- mert alapos tervezés, sok konzultáció és még több kitartás (és hit a végeredményben) eredménye lett amit a versenyfotókon is láthattunk, ráadásul a dokumentálás is 5*
- mert láthattam élőben is és meggyőzött amit láttam, csupán egy dolgot sajnáltam: nem volt több idő beszélgetni róla Annamarival és Atival
- mert tetszett az a sok-sok újítás, amik ha nem is váltak be maradéktalanul (pl a liánok), mind-mind megsüvegelendő ötletek
Dióhéjban ennyi, egy hatalmas gratula és egy voks az alkotóknak:)
@AmegA a saru-no-asobiba akváriumra szeretnék szavazni! :)
Nagyon hangulatos, szép akvárium :) igy tovább ;)
Szeptemberben is , mint augusztusban , @AmegA a Saru-no-asobiba akváriumára adom a voksom, még tartom az álláspontom az akváriumról, megérdemli szeptemberben is a szavazatom !
Sziasztok!
Én is @AmegA -ék Saru-no-asobiba nevű akváriumára szavaznék!
Egészen elképesztő amilyen erőt, munkát, odafigyelést tettek ebbe az akváriumba is és a végkifejlett pedig ömnagàért beszél!
Nem mellékesen le a kalapot az elött amilyen egyedi ötleteik vannak, többek között én is el lestem Tőlük egy két praktikát!!!
Köszönöm!
Most találtam rá erre a topikra. Mivel az elmúlt néhány hónapot kihagytam így csak a régebbi akváriumok/naplók közül de egyértelműen @AmegA Saru-no-asobiba akváriumát jelölném én is.
Az okok egyértelműek: gigászi tervezés/munka, precíz naplózás, folyamatos eszmecsere a scape fejlődéséről, lenyűgöző versenyfotó (y):)
Saru no asobiba. A legelso szavazatom is ez volt. Nem ertem maig sem, hogy-hogy nem az elso kozt szerepelt. De kinek a bmw, kinek az audi. Szemely szerint a Зил.
Szintén Saru no asobiba.
Még az épülés fázisában láthattam, brutális munka volt benne.
Köszönjük Kedves Mindanyiótoknak a szavazatokat! Nagyon inspiráló amikor ennyien erősítitek meg hogy jó úton haladunk! Szeretnénk továbbra is különleges látványvilágú akváriumokat alkotni, naplózva minden részletében!

AmegA
 
Back
Oldal tetejére