• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A fórum használata

A "miértjét" tudom... de a megoldás érdekelne, hogyha szeretnek valamit venni akkor, hogy érem el az eladót a nélkül hogy tele szemetelem a fórumot stb...
A megoldás egyszerű. Aktív fórumélet:
- Bemutatkozóba írsz, így megismerjük ki fia borja vagy, mióta akvarizálsz, stb.
- Naplót nyitsz meglévő akváriumodnak
- Olvasod a topikokat, és ahol úgy érzed, hogy kikívánkozik belőled egy komment, nosza, leírod.
- Kivárod a két hetet, hisz az akvarista legfőbb erénye a türelem. ;)

További jó és algamentes hobbizást kívánok Neked. :)
 
Halihó, ahogy olvastam, nincs lehetőség törölt regisztrációt vissza állítani. Meggondolatlanul töröltettem magam, most újra regisztráltam, viszont szeretném a megkezdett naplómat folytatni. Készíthetek új naplót ugyanazzal a napló címmel? ( Az összedobott álomkocka volt a naplóm címe, Kameas felhasználóval) illetve visszakaphatnám a képfeltöltés funkciót a naplózáshoz?
Köszi a választ.
 
Halihó, ahogy olvastam, nincs lehetőség törölt regisztrációt vissza állítani. Meggondolatlanul töröltettem magam, most újra regisztráltam, viszont szeretném a megkezdett naplómat folytatni. Készíthetek új naplót ugyanazzal a napló címmel? ( Az összedobott álomkocka volt a naplóm címe, Kameas felhasználóval) illetve visszakaphatnám a képfeltöltés funkciót a naplózáshoz?
Köszi a választ.

Ha törölve lett az account, akkor minden vele járó jogosultság stb elúszott.
Napló címnek bármit tudsz választani.
 
Miért kell egyáltalán új naplót kezdeni, miért nem folytatod ugyanott? Mi olyan dolgot akarsz a naplóval csinálni, amihez te kell legyél annak nyitója? :) (a lezárást úgyis csak modi tudja megcsinálni)
 
Miért kell egyáltalán új naplót kezdeni, miért nem folytatod ugyanott? Mi olyan dolgot akarsz a naplóval csinálni, amihez te kell legyél annak nyitója? :) (a lezárást úgyis csak modi tudja megcsinálni)
Mivel mások naplójába még nem írkáltam, fogalmam nincs milyen jogosultság kell a képek és videók feltöltéséhez a már nem saját naplóban. Így nem tudtam azt sem hogy a már törölt felhasználó néven szereplő régi naplómban tudok-e feltölteni videókat, képeket. A másik ok hogy nem akartam törölt felhasználó név alatt futtatni a naplót tovább, viszont szerettem volna a folytatni a kis kocka naplózását. De úgyis neki kezdek egy új akváriumnak,úgyhogy majd az új naplóban vezetem mindkettőt.
 
Mivel mások naplójába még nem írkáltam, fogalmam nincs milyen jogosultság kell a képek és videók feltöltéséhez a már nem saját naplóban. Így nem tudtam azt sem hogy a már törölt felhasználó néven szereplő régi naplómban tudok-e feltölteni videókat, képeket. A másik ok hogy nem akartam törölt felhasználó név alatt futtatni a naplót tovább, viszont szerettem volna a folytatni a kis kocka naplózását. De úgyis neki kezdek egy új akváriumnak,úgyhogy majd az új naplóban vezetem mindkettőt.
Semmi, új művésznévvel folytatod ott, ahol abbahagytad.
 
Van egy fórum szabályzat, amiben minden benne van.
Köszi, ez nem igazán az, de közben megtaláltam:
 
Igazából így sem világos. Regeltem a Flickr-en, de ettől nem lett egyértelmú a dolog. A fenti írás 12 éves. És te sem segítettél különösebben.
A fórum használata a topic címe, ha jól gondolom. De ez nyilvánvalóan nem segít. Valaki más esetleg...?
 
Valaki más esetleg...?
Külső megosztóra (pl. Flickr) feltöltött fotót úgy tudsz itt megosztani, hogy publikussá teszed, kimásolod a linkjét és itt meg beilleszted az Insert Image... ikonra kattintással (Ctrl+P).
Direktben a fórumra is feltölthetsz fotókat, de ehhez meg kell lennie a jogosultságnak, ami 2 hét tagság és 25 hozzászólás után jár. Utóbbit vsz éppen a fenti terefere sotán érted csak el. Így most már elvileg megjelentek a következő ikonok neked is "File csatolása" (párbeszédablak alján baloldalon), illetve az "Insert Image" menüpontban a "Drop image"... És minden bizonnyal az is működik már, ha csak simán megfogod és behúzod a képet a párbeszédablakba - mindössze annyit kell kiválasztanod még, hogy kattintható indexképként, vagy nagy méretben jelenjen-e meg.
 
Back
Oldal tetejére