• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A fórum használata

Nálam bejön ,és a távoli nézeten mutatja a kertészeket,ahogy közelítek a helyiségekre akkor meg eltűnnek a számok,és nevek
 
Ez a 25 hozzászólásos korlát az új tagoknak elég nagy marhaság. Nekem, mint új tagnak leginkább olvasnom kell, mert a legtöbb infó már szóba került, nem pedig írni. :(
 
Ez a 25 hozzászólásos korlát az új tagoknak elég nagy marhaság. Nekgem, mint új tagnak leginkább olvasnom kell, mert a legtöbb infó már szóba került, nem pedig írni. :(
Abban igazad van, hogy szinte minden le vagyon már írva.
Szvsz: A Tagok a térképen láthatósága elsősorban az adok-veszek topik használatához segítség. Itt is megvan a korlátozás, ezt gondolom nem kifogásolod - egyértelmű, hogy elsősorban a közösségnek van fenntartva. Közösségi életben való egyéb részvételhez nyílt már szinte minden régiónak külön topik. Az olvasás jó dolog, de a közösségbe való beilleszkedéshez elengedhetetlen a véleménynyilvánítás is, a 25 hozzászólás meg amúgy is nudli.
 
Szvsz: A Tagok a térképen láthatósága elsősorban az adok-veszek topik használatához segítség. Itt is megvan a korlátozás, ezt gondolom nem kifogásolod - egyértelmű, hogy elsősorban a közösségnek van fenntartva. Közösségi életben való egyéb részvételhez nyílt már szinte minden régiónak külön topik.
Keresztkérdés: @Jopet , neked működik a térkép?
 
Valószínűleg szerver és google api probléma is lehet. A google tilthatja a lekéréseket.

A fórumot nagyon úgy néz ki, hogy költöztetnünk kell addig ez már nem fog változni.
 
Abban igazad van, hogy szinte minden le vagyon már írva.
Szvsz: A Tagok a térképen láthatósága elsősorban az adok-veszek topik használatához segítség. Itt is megvan a korlátozás, ezt gondolom nem kifogásolod - egyértelmű, hogy elsősorban a közösségnek van fenntartva. Közösségi életben való egyéb részvételhez nyílt már szinte minden régiónak külön topik. Az olvasás jó dolog, de a közösségbe való beilleszkedéshez elengedhetetlen a véleménynyilvánítás is, a 25 hozzászólás meg amúgy is nudli.
Kezdőként nem véleményt kell nyilvánítanom, hanem figyelni, tanulni. Egyébként a véleményem tele lesz hülyeségekkel. Sőt kezdőként tök jó lenne, ha az adok-veszekből szerezhetném be a dolgokat építve ezzel a személyes kapcsolatokat is a fórumtársakkal.
 
Kezdőként nem véleményt kell nyilvánítanom, hanem figyelni, tanulni. Egyébként a véleményem tele lesz hülyeségekkel. Sőt kezdőként tök jó lenne, ha az adok-veszekből szerezhetném be a dolgokat építve ezzel a személyes kapcsolatokat is a fórumtársakkal.
Tipp: indíts naplót. Ha van már akváriumod, akkor arról, ha még nincs, akkor a terveidről (mekkorát, milyet, hogy nézne ki, jegyzet arról, ami már megvan, amit még be kellene szerezni, véleménykérés a többiektől mit hogyan érdemes, jó lesz-e, elég lesz-e, etc.).
Adok-veszekhez: lehet, ha megosztod a terveidet, mielőtt vásárolnál megadod a lehetőséget arra, hogy lebeszéljenek egy esetlegesen rossz összeállítás összevásárlásáról.
 
"Kezdőként" is véleményt nyilváníthatsz mindenről, amúgy meg annyira szerteágazó ez a fórum, hogy nem csak szakmai dolgokhoz lehet hozzászólni, a retró orosz játékoktól kezdve, a csigamegtermékenyítésen át, a csillagászatig minden van itt. Na a lényeg, hogy írj még 6 db hozzászólást és töltsd fel azt a képet a naplódba, mert kíváncsi vagyok.
 
Annyira nem is vagyok kezdő vazze, mert többször is virágzott itt már a hyrocotyle leucocephala. Most nem, sőt. Akkor mégiscsak kezdő vagyok, csak szerencsém volt. :)
 
A kezdőt nem úgy értettem, azért is tettem idézőjelbe, pontosítok: Új felhasználóként is véleményt nyilváníthatsz....
Amúgy én is többet olvasok a fórumon mint írok, mert tényleg szinte minden kérdésemre megvan valahol a válasz, csak néha pofázok bele olyan dolgokba amihez nincs is közöm :)
 
@viktorlantos Nem tudtuk, hogy melyik topic-ba tegyük fel ezt a kérdést: A víz világnapja (március 22) alkalmából terveztek valamit? ( akvakertész program, összejövetel, GA-s akció stb..)
 
Back
Oldal tetejére