• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A Boltba megyek, ha csatlakoznál, vagy hozzak valamit, vagy szívesen találkoznál velem...

A. Kavicsos

Legenda
Sziasztok!

Nyitottam egy ilyen oldalt külön.
Ide írhat aki szívesen felajánlana egy törökbálinti közös kiruccanásra pár helyet az autójában, vagy szívesen elhoz a közeli Akvakertész társaknak a Boltból valamit!

A felajánlás után a többit természetesen már privát üzenetben érdemes letárgyalni!

A.ttila
 
Szia Dani!

Szerintem igen (ha egyáltalán beindul és van rá igény)!
Így jobban elkülönül a felajánlás és a kérés!
Igény szerint vagy az egyiket, vagy a másikat használva!

Köszönettel!

A.ttila
 
Üdvözlet!
Szerintem igény az volna rá, részemről biztosan. Jó kezdeményezésnek tartom.
Köszönettel: Ozz
 
Úúúú, ezen már én is sokat agyaltam, hogy kéne ilyen topic! Vagy esetleg Pesten valahol egy átvevő hely:)
 
Sziasztok!

Bocsánat tegnap este rossz topicot választottam!
Akkor itt!

Pénteken dél magasságában szeretnék kimenni Törökbálintra!
A III. kerületből Csillaghegyről indulunk (eddig ketten) dél felé.
Aki csatlakozna jelentkezzen privát üzenetben!
Zsoltnak (ozzy) hozzuk a tápokat!
Másnak csak akkor tudok elhozni valamit, ha előtte oda adja az árát (jelenleg nem áll módomban meghitelezni)!

Az autó 7 személyes!

A.ttila
 
Sziasztok!

Még mindig csak ketten vagyunk (még 5 hely van)!
Fél 12-kor indulunk Csillaghegyről!

Ha csatlakoznál írj egy privát üzenetet!

A.ttila
 
OFF: Ez a pick-pack pont átvétel mostanában nagyon menő, nyilván növénynél nem játszik a dolog. Nem tudom ez a rendszer, hogy működik, de 2 nap múlva még hozzánk a világ végére Salgótarjánba is ideér a cucc és nincs szállítási költség + akkor megyek el érte mikor jól esik, nem kell a futárt tűkön ülve várni...
 
Holnapi nap úgy tervezem, hogy megyek boltolni egy kicsit. Dunakesziről indulok IV., majd XIII. kerületen át (váci úton), 1 főt szívesen elviszek, ha jönne valaki jelezze nyugodtan, de óriási kitérőt nem akarnék tenni, úgyhogy valahol ezen az útvonalon, ha beugrana a kocsiba az lenne a legtutibb.
Szép napot!
 
Úgy tervezem március 9.-én szombaton kis kirándulásra megyek a GA-ba! Két helyem biztos van a kocsiban, de lehet 3 is!
Ha Veszprém Fehérvár vonalról jönne valaki szóljatok!
 
Jövő héten vagy utána lévő héten rendelek a GA-ból, ha esetleg kell valakinek valami "apróság" dobjon egy privát üzenetet és megbeszéljük. Nekem Örs vagy keleti jó és az árat előre kellene utalni.
 
Úgy tervezem március 9.-én szombaton kis kirándulásra megyek a GA-ba! Két helyem biztos van a kocsiban, de lehet 3 is!
Ha Veszprém Fehérvár vonalról jönne valaki szóljatok!
Szia!
Van még hely nálad?
 
Back
Oldal tetejére