• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes A barlang

Múltkor elkezdtem építeni egy időgépet. Már-már kezdtem feladni, de aztán rápillantottam a profilképedre.
Csak hogy tovább misztifikáljam az eseményeket, amikor @Jopet a fenti kijelentését tette öt percre rá szólt a feleségem, hogy az Indexre felkerült egy kép, mely többekkel egyetemben engem ábrázol 30 évvel ezelőtt.:):D ( A képpel bizonyítom: van öniróniám ) Nézzétek meg a hetedik képet, a "latin csődör" én vagyok. @Trappista megnézheti a hatodikat is az pedig a PUF.
http://index.hu/fortepan/2017/01/15/ok_lejtettek_vadoc_ossztancukat_a_fekete_lyukban/
 
hetedik képet, a "latin csődör" én vagyok. @Trappista megnézheti a hatodikat is az pedig a PUF.

Na ettől én is PUF lettem. :) Azért a beazonosításhoz rá kellett keresssek a latin csődörre, mert itt mindenkinek sokszor annyi haja van, mint mi kettőnknek együttvéve.
Tényleg! Csak hogy teljesen szétoffoljam a naplódat a futásnál a hajvágás nem számít fizikai doppingnak? :p:ROFLMAO:
 
Utoljára módosított:
Ok, de ne feledd, ahogy HH mondta, "Ahol köveket égetnek, ott végül embereket is fognak" kézen, s együtt mondják majd:

Harminchat literbe belefér egy élet,
PUF egy koccanástól létünk semmivé lett.
Manten kővel épít, s rombol olasz csődör,
Kedve el nem megy tán e apró kis csődtől.
Tör újra...

...magasba, épít sárkány várat.
Teste, de nem lelke évektől bár fáradt,
Korán reggel felkel, s ki

néz barlangjából
Esőt vár olyankor ha kucsmában fázol.
Mondja most jó futni, s oly jó ha havazik.
Kedvem, mint az eső, megjön majd tavaszig. ;):p
 
Nem gondoltam volna, hogy a végére lesz itt még egy csattanó :): nyert az akvárium a nano kategóriában.:D:D

Egyszer nagyon szerettem volna a dobogóra kerülni, abszolút nem gondoltam, hogy ez most fog összejönni, persze felfogva a realitásokat, mindig bízik az ember a pontozók vagy valamilyen technikai hibában, ami az első helyre repítheti és amit majd később sem vesznek észre,:) de ez általában nem szokott bejönni.:( Többféle összetevője is lehetett ennek az eredménynek, szerencse, vetélytársak hibázása, most amit mégis kiemelnék az az akvárium, fórumozók általi nagyon erős támogatottsága, amit végig éreztem a naplóban ( ötletek, lájkok, biztatások ) az első bejegyzésemtől kezdve és a verseny előtti utolsó napokig végig, bár itt a végén nem nagyon bíztam az értékítéletetekben ( de addig mantrázgattátok, amíg mindenki elhitte ):facepalm:Nagyon szeretném megköszönni a naplóm látogatóinak a sok-sok segítséget, szurkolást, próbálom majd viszonozni azt.
Néhány barát, akváriumának végső megjelenítésében így-úgy én is segítettem, sajnos ezek nem értek el olyan sikereket, mint amit gondoltam és amilyet ők szerettek volna, ne haragudjatok, sajnálom!:(

Nem teszem most be a versenyképet, már többször is látható volt korábban, nehogy elunjátok.:)
 
Utoljára módosított:
A versenyzés már csak ilyen sport. Oda kell tenni mindenben magad. A legjobbat kihozni, mert ha elég szoros a verseny lesznek olyanok akik hibáznak, vagy túl sokat kockáztatnak.

Gratu a helyezéshez. (y)

A fotózás miatt pedig ne érezd magad rosszul. Ha nem segítettél volna lehet rosszabb értékelést kap az adott akvárium.
Az értékelésnél az összhatásban sok szempont játszik. A fotó is fontos, de egy algás dekor egy aránytalan berendezési elem vagy nem kidolgozott ültetés, rossz hal pozíció vagy hal választás, felszín mozgás stb is elviheti az értékelést. Legalább 2 tucat dolgot össze tudnék írni.

9 pontozó volt és közöttük sokan aktív versenyzők vagy rendszeresen értékelnek más versenyeket is. Sok verseny rangosabb vagy komolyabb mezőnnyel megy ezért az értékelésnél is érezhető, hogy több dolgot kritizálnak. De ebből lehet tanulni. Ha a pontozók "más szemmel" nézik az akváriumokat mint mi hétköznap a fórumozás alkalmával.
A sok pontozó miatt kizárt, hogy bárki a saját ízlésének megfelelően döntsön a verseny sorsa felől. Ez a HAC kezdete óta fontos volt számunkra ezt idén is igyekeztük megoldani.

Csak fotón azért nehéz nagyon elhasalni, ha minden más ok. De ma már egy jó fotó kell egy kiemelt helyezéshez. Szerencsére vannak olyan tagok mint te is, aki segít megörökíteni ezeket a pillanatokat akkor is, ha az illetőnek semmilyen technikája nincs.
Ha valaki akkor én tudom mennyi szívás és meló ez. Úgyhogy respekt (y)
 
Köszönöm a bejegyzésed, nem is érzem rosszul magam, csak még teljesebb lett volna a kép ( ha lehet ). Sajnos egyelőre ( talán ez így is marad ) nálam a fotózás véletlenszerű dolog vagy sikerül vagy nem, most is hétvégén fotózgattam és nem lett jó egyik kép sem, de nem baj, ilyenkor tudom, hogy nem megy és abbahagyom, majd legközelebb talán..., viszont ha valakinek fotózol, akkor abban a meghatározott időpontban kell produkálnod és ha esetleg nem megy akkor is muszáj erőltetned, ez az ami szörnyű és az az érzés sincs meg bennem, hogy segítettem volna. Néha persze sikerül, akkor pedig nagy öröm.:)
 
Back
Oldal tetejére