• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma A 160-as

Nincs erre pontos recept, de azért kell neki idő, meg nem árt némi bacikultura sem. Pl. egynek: 4 alkalom naponta 2 alkalom 2 naponta 2 alkalom 4 napomta aztán már jöhetnek a heti vízcserék. ;)

Tapatalkkal küldve az én PLK-L01 eszközömről
 
Hát, a növények biztos örülnek ennyi fénynek, de nem tudom elképzelni, hogy algamentesen tudod tartani.
Amúgy nagyon szép lett.
Gratulálok.

Tapatalkkal küldve az én D5503 eszközömről
 
Érdekesség képen:

Az előző akváriumom világításában volt nekem is kiegészítésként 8520-as dupla chippes ledszalag.
kb 2 hét alatt megfőzte saját magát,hiába volt alu profilba.
Megbarnult rajta a szilikon,a chippek fényereje is lecsökkent.
Fényerő szabályzóval 80%-on működtetve jó volt,nem pirított és az új ledszalagok sem károsodtak.
 
Érdekesség képen:

Az előző akváriumom világításában volt nekem is kiegészítésként 8520-as dupla chippes ledszalag.
kb 2 hét alatt megfőzte saját magát,hiába volt alu profilba.
Megbarnult rajta a szilikon,a chippek fényereje is lecsökkent.
Fényerő szabályzóval 80%-on működtetve jó volt,nem pirított és az új ledszalagok sem károsodtak.

Nagyon jól szellőzil nálam. Az aluprofil bordás és a hátuljára van ragasztva a szalag. Minimálisan melegszik.
 
Ez 72 liter, 10 ezer lumen piritotta maxon.View attachment 45634
És mi adta azt a 10000lm-t? A gyári adatok szerint volt annyi vagy mérted?
Ha fénycső volt, akkor újkorában és a legjobb reflektorral is kb. 70%-át adja a gyári értéknek és ez csak romlik.
A ledeknél meg azt hazudnak amit akarnak. Én vettem olyan ledszalagot, ami a felét tudta a gyári értéknek, ráadásul nagyon hamar tovább csökkent a fényereje, hiába volt alumínium hűtőbordán.

Tapatalkkal küldve az én D5503 eszközömről
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére