• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma A 160-as

Ha játszik a hátfalas kialakítás, akkor nekem ezek tetszenek nagyon:
View attachment 56316

És kreativitással bármilyen világítás megoldható. :D
View attachment 56315 View attachment 56317

A felsőnél valóban látványosabb az emers részleg.

Még azt is el tudnám képzelni, hogy a jobb oldali üres részre valami vaskosabb fát raksz, és arra növesztesz ki mohát, kúszónövényeket, vagy ha tetszenek az esőerdei növények, akkor tillandsia fajtákat. Sok szép mutatós van belőle, nekem spec jobban tetszenek a kicsi "szürke" fajtái, nem a nagy, virítós virágúak.

Az első verzió nagyon király, ahhoz vennem kéne még egy màzsa követ :D
 
Több dolog miatt is:
-nem itt lesz, hanem a nappalinkban
-a szent lélek tartja, össze akarom ragasztani
-készül egy hosszabb video az épìtésről
Értem.
A hardscape építés nagyon hiányozna a videóból? Itt szerintem a csobogó meg a növényesítés lesz az érdekes. Összeragaszthatnád itt is, aztán átemelnéd egyben az egészet a helyére. A videón meg megérkezhetne a váz! így is:

5p9V.gif

:D :D
 
Értem.
A hardscape építés nagyon hiányozna a videóból? Itt szerintem a csobogó meg a növényesítés lesz az érdekes. Összeragaszthatnád itt is, aztán átemelnéd egyben az egészet a helyére. A videón meg megérkezhetne a hardscape így is:

View attachment 56393

:D :D

Legalább egy timelapse jó lenne, tudom magamat szivatom, de mindent a közönségért. :D
Van benne vagy 25 kiló kő, ìgy nem szivesen mozgatom. Elkerülhetetlen a szétszedés, fel kell varázsolnom az 5. emeletre :)
 
Visszatértem! Nagyon durván elhanyagoltam szegény akváriumot. Tegnap ránéztem és megsajnáltam. Mivel csùszik a másik projekt, kapott egy esélyt, mert megérdemli. Átvariáltam az egészet, persze nem teljes átrendezésről van szó, csak frissìtésről. Engedtem le a vìzből, mert ìgy jobban tetszenek az arányok. Egy egyszerű és üde növényes lett belőle. Mivel unom a napi tápozást, átálltam Tropicára itt is. Hamarosan mutatok képet.
 
Nem bìrtam magammal és felakasztottam az ONF lámpát. Sajna a gyári függesztőt elfelejtették elküldeni, de a saját gyártású lámpatartómra hibátlanul passzol :) Miközben ìrom a posztot jött az üzenet, hogy érkezik a függesztő :D

LENYŰGÖZŐ! Mást nem tudok ìrni. Brutális a szìne és a fényereje. Hihetetlen légies és könnyed. Atom bubizás indult miután felakasztottam, pedig a barkács lámpám sem volt piskóta.

Szerelmes vagyok ebbe a cuccba:) Ömlengés off, hoztam 2 képet.
e4b6c932a23f736a6453454de346d785.jpg93f8e97062e635f1e29339a9b443f6d0.jpg
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére