• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma A 160-as

Nagyon szép az a holland stílusú aki az biztos.
Ezekre a gyökerekre meg gondolom moha megy majd. Kíváncsian várom az ültetés utáni állapotot. [emoji3]

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Nagyon szép az a holland stílusú aki az biztos.
Ezekre a gyökerekre meg gondolom moha megy majd. Kíváncsian várom az ültetés utáni állapotot. [emoji3]

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
Igen, tervezek rá mohát. Fissidenst, Jávait és Ricciát. Ezeket lehet csak később telepítem, mert az alga elég jól meg tudja őket fingatni. Azon is agyalok, hogy futtatok rá Hydrocotylet.
 
Jaja, előszűrőd van, ami tök jó, mert a többi rekeszbe simán mehet fullba a biológiai szűrőanyag.
(Nekem nincs ilyen szűrőm de többen írták, hogy az előszűrő szivacsát cserélték nagyobb lyukméretűre, lassabban tömődik el. Majd fusd végig a topikját rendesen ki van vesézve.)
 
Jaja, előszűrőd van, ami tök jó, mert a többi rekeszbe simán mehet fullba a biológiai szűrőanyag.
Akkor repül a szivacs!

Igen olvastam, hogy sűrű az előszűrő. Majd cserélem, de annyira nem lesz problémás, mert a nagy darabokat megfogja majd a befolyóágon lévő szivacs. Mindenképpen szükség lesz rá a garnélák miatt.
 
Nagyjából kész. A növények helye még nem végleges. Kerül még majd bele, ma ennyire volt időm. Megy a szűrés, a CO2. Elvileg klappol minden. Az akváriumot 50liter csap, 60liter RO és 20liter beállt akváriumvízzel töltöttem fel. A szűrő mindenk kosarába kevertem már beállt bio szűrőanyagot. Bízom benne, hogy így viszonylag hamar észhez tér a rendszer. Az OASE Biomaster 600 nagyon frankó kis cucc. Könnyű feltölteni és némán teszi a dolgát. A fákat jó, hogy súlyoztam, mert eléggé úszni akarnak :) 25400717_1655771291110017_1818045909_o.jpg
 
Back
Oldal tetejére