• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 64l-es növényes 2. próbálkozásra!

barthal2002

Tapasztalt kertész
Sziasztok!
Tavaly márciusban egy látogatás után a GA ban szerettem bele az akvarisztikába... Elsőre lenyűgözött a látvány, s én is egyből ilyet akartam csinálni magamnak. Úgy voltam vele, hogy ilyet mindenki tud csinálni semmi bonyolult nem lehet benne. Hát hogy én mekkorát tévedtem! 😂😂😂
Az első egy év igazán küzdelmes volt, szerintem egyetlen egy egészséges növényt sem tudhattam magaménak. Aztán sok tanulás és várakozás után, idén márciusban újraindítottam a rendszert!
A technika:
-Eheim experience 250 (üveg ki, befolyók)
-A világítás hamarosan Chihirosra cserélődik, most egy twinstar csücsült rajta, a 600sm
-Ada amazonia talaj és ada táptalaj.
-Nagynyomású co2 rendszer mágnesszeleppel
-Twinstar nano m9-es vízsterilizátor
-120ppm re visszasózott lágyvíz

Élővilág:
-elocharis pusilla
-blyxa japonica
-taxyphilium barbieri
-rotala vietnam hra
-rotala macranda red mini
-hemiantus m.
-pogostemon erectus
-ludwigia super red
-ludwigia dark orange
-reinicki mini

-14Galaxy razbóra
-6 Amano
-4 Oto

A kép egy hete készült, szeretettel várom kommentjeiteket!
(igen sajnos csak moat regisztráltam a fórumra, de amúgy is most éreztem úgy, hogy őt már meg merme mutatni a nagyvilágnak!)

 
Az klassz lampa de miert csereled le a twinstart az is elegge top of the line motyo. Edig GA tapokat hasznaltal gondolom.
Igen GA-t használtam. A cserés kérdésre a válaszom:
Az üzletben amint cserélték a twinstart, hatalmas volt a szembeötlő különbség. Sokkal erősebb, intenzívebb fény, nagyon nagy kalibrálhatóság, shade és kisebb hőmérséklet a redős felület miatt...
 
Sziasztok!
Tavaly márciusban egy látogatás után a GA ban szerettem bele az akvarisztikába... Elsőre lenyűgözött a látvány, s én is egyből ilyet akartam csinálni magamnak. Úgy voltam vele, hogy ilyet mindenki tud csinálni semmi bonyolult nem lehet benne. Hát hogy én mekkorát tévedtem! 😂😂😂
Az első egy év igazán küzdelmes volt, szerintem egyetlen egy egészséges növényt sem tudhattam magaménak. Aztán sok tanulás és várakozás után, idén márciusban újraindítottam a rendszert!

Ááááá, ez így nem ér!
Kérek egy fotót az első setupról, hogy megtudjam, hol vagy a "rangsorban". Josh Sim és @keymaker első berendezését láttam (meg a sajátomat). Most Te jössz, @barthal2002 Levi. :D
 
Sziasztok!
Tavaly márciusban egy látogatás után a GA ban szerettem bele az akvarisztikába... Elsőre lenyűgözött a látvány, s én is egyből ilyet akartam csinálni magamnak. Úgy voltam vele, hogy ilyet mindenki tud csinálni semmi bonyolult nem lehet benne. Hát hogy én mekkorát tévedtem! 😂😂😂
Az első egy év igazán küzdelmes volt, szerintem egyetlen egy egészséges növényt sem tudhattam magaménak. Aztán sok tanulás és várakozás után, idén márciusban újraindítottam a rendszert!
A technika:
-Eheim experience 250 (üveg ki, befolyók)
-A világítás hamarosan Chihirosra cserélődik, most egy twinstar csücsült rajta, a 600sm
-Ada amazonia talaj és ada táptalaj.
-Nagynyomású co2 rendszer mágnesszeleppel
-Twinstar nano m9-es vízsterilizátor
-120ppm re visszasózott lágyvíz

Élővilág:
-elocharis pusilla
-blyxa japonica
-taxyphilium barbieri
-rotala vietnam hra
-rotala macranda red mini
-hemiantus m.
-pogostemon erectus
-ludwigia super red
-ludwigia dark orange
-reinicki mini

-14Galaxy razbóra
-6 Amano
-4 Oto

A kép egy hete készült, szeretettel várom kommentjeiteket!
(igen sajnos csak moat regisztráltam a fórumra, de amúgy is most éreztem úgy, hogy őt már meg merme mutatni a nagyvilágnak!)

Jól fest, csak hol vannak a galaxyk? Neont látok meg repülő rókát 😆🤪
 
Back
Oldal tetejére