• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 60x30x35 lowtech, sötét akvárium.

Bakos1001

Nézelődő
Sziasztok!
Segítségeteket, tanácsaitokat szeretném kérni. 😊
Van egy jelenleg is üzemelő 60x30x35-ös akváriumom, amit átalakítanék úgy hogy lehetőleg kevesebb foglalkozást igényeljen.
Az alap elképzelés egy rengeteg lávakőböl álló akvárium, javarészt bucekal es microsorumokkal, esetleg weeping mossal, sok úszónövénnyel hogy inkább árnyékos legyen a kinézet egy kis beszűrődő fénnyel.

Szűrő attman cf 600.
Világítás: DIY led lámpa 3500lm minimumon.

Képet még nem jöttem rá hogy lehet feltölteni, abban kérnék segítséget, illetve hogy a hátfalnál a kövek és az üveg közti részt mivel töltsem fel?
Jelenleg Ada amazonia ver2. Van otthon.

Illetve kő ragasztási tanácsokat elfogadok hogy ragasszak úgy hogy az ne látszódjon.
 
Sziasztok!
Segítségeteket, tanácsaitokat szeretném kérni. 😊
Van egy jelenleg is üzemelő 60x30x35-ös akváriumom, amit átalakítanék úgy hogy lehetőleg kevesebb foglalkozást igényeljen.
Az alap elképzelés egy rengeteg lávakőböl álló akvárium, javarészt bucekal es microsorumokkal, esetleg weeping mossal, sok úszónövénnyel hogy inkább árnyékos legyen a kinézet egy kis beszűrődő fénnyel.

Szűrő attman cf 600.
Világítás: DIY led lámpa 3500lm minimumon.

Képet még nem jöttem rá hogy lehet feltölteni, abban kérnék segítséget, illetve hogy a hátfalnál a kövek és az üveg közti részt mivel töltsem fel?
Jelenleg Ada amazonia ver2. Van otthon.

Illetve kő ragasztási tanácsokat elfogadok hogy ragasszak úgy hogy az ne látszódjon.
 
 
Köszönöm, ez most nagy segítség volt, nem találtam pedig kerestem.
 
Back
Oldal tetejére