• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás 60p PRL restart

A cél érdekében kell cselekedni!
Ha mindegy akkor mindegy!
De ha nem akkor meg kegyetlennek kell lenni!
Nem azt jelenti hogy nem jók amiket kiszelektálsz csak nem felelnek meg az elvárásnak!
20+ ével haltenyésztésnél megy, de ez egy új terület.
Szerintem nem kegyetlen a szelektálás, hanem racionális.
Végülis ugyanazt fogom tenni, amit eddig. Nem fogok megijedni csak azért, mert nincs uszonyuk. 😉
Köszi a megerősítést. 😘
 
@Keinrath Adrian felétek mi hír? Hogy vagy?
A munka mellett jut időd rápillantani az akváidra, meg a táncoló garnéla különlegességeidre?
Mikor látogatsz haza, hogy a magyar akváriumokba is jusson ezekből a kis drágaságokból?
Kőszőnőm hogy megidéztél! most pont itthon vagyunk még pár nap és vissza az életbe! Szomszédom gondoskodik most róluk! hát az akvák élnek meg a garnélák is! bődületes mennyiségű garnéla szaporulatom van ebben az akvában!hamarossan rá kell szánjam az idöt egy alapos szelektálásra! talán akad egy két kép amin lehet őket látni kaja kőzben! két kupacba szoktam etetni mert amúgy nem férnek oda a kajához! Red fancy -kat szelektáltam már egyszer ott is elég szép az állomány bár mondjuk ök kotántsem olyan szaporák mint a Prl-ek! a 245 ös be elég vegyes a csapat ott a leszelektált csapatokból vannak meg egy jó pár száz Bloody Mary.. az idei nyáron nem kellett klimázzak. ez boldogsággal tölt el! a ventillátorok is elég kevesset üzemeltek hála az égnek! Holnap egy laza horgászatot még beiktatok itt a közeli víztározón. Örültem! a 245 ös nek jól álla távolság! az eddigi legjobban sikerült hardscapem a legszarabb setuppal társítva! na se baj kénytelen müködni! és az egyik képen kiszelektált eladásra került garnéláim! Légy jó! Puszi!
 

Attachments

  • IMG_9778.jpg
    IMG_9778.jpg
    346.3 KB · Megtekintések: 52
  • IMG_9631.jpg
    IMG_9631.jpg
    631.3 KB · Megtekintések: 52
  • IMG_9400.jpg
    IMG_9400.jpg
    330.7 KB · Megtekintések: 52
Back
Oldal tetejére