• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 60P - Operation: lockdown

loci1234

VIP kertész
Sziasztok!

No, tegnap elhoztam @tsokee-éktől a növényeket (Köszönöm!), @Gyukker jóvoltából kaptam egy halom buce-t, microsorumot és egyebeket, még a nanoba is bőségesen jut belőlük. Nagyon köszönöm még egyszer a kedvességet!
Se carbo fürdő, de darabolás, direkt "érintetlenül" ment bele rögtön az akvába, betömködtem az általam legszebbnek ítélt töveket a résekbe, remélem szeret majd itt, és neki indul. Drukkolok, hogy ne legyen újabb mállás.
Az akva elég csinos élőben, sajnos fotón nem igazán jön át mennyire szép a Twinstar S wRGB fénye, gyakorlatilag kiesnek a színek az akváriumból.

Még mindig minden rendben, alga nincs, növények szépen fejlődnek, nitrogén adagolása abszolút meglátszik, jót tett az elmúlt 1-2 hétben. Pár telefonos fotó így nap végére lámpaoltás előtt percekkel;

50167405247_2ef843eb93_b.jpg IMG_2444 by Laurentinus, on Flickr
50167147971_da30226bb2_b.jpg IMG_2443 by Laurentinus, on Flickr
50167147796_3a4d7aef40_b.jpg IMG_2445 by Laurentinus, on Flickr
50167405102_3bb229b1ca_b.jpg IMG_2446 by Laurentinus, on Flickr

Köszi mindenkinek, és köszi, hogy benéztél!

mmccannon

Legenda
Sziasztok!

No, tegnap elhoztam @tsokee-éktől a növényeket (Köszönöm!), @Gyukker jóvoltából kaptam egy halom buce-t, microsorumot és egyebeket, még a nanoba is bőségesen jut belőlük. Nagyon köszönöm még egyszer a kedvességet!
Se carbo fürdő, de darabolás, direkt "érintetlenül" ment bele rögtön az akvába, betömködtem az általam legszebbnek ítélt töveket a résekbe, remélem szeret majd itt, és neki indul. Drukkolok, hogy ne legyen újabb mállás.
Az akva elég csinos élőben, sajnos fotón nem igazán jön át mennyire szép a Twinstar S wRGB fénye, gyakorlatilag kiesnek a színek az akváriumból.

Még mindig minden rendben, alga nincs, növények szépen fejlődnek, nitrogén adagolása abszolút meglátszik, jót tett az elmúlt 1-2 hétben. Pár telefonos fotó így nap végére lámpaoltás előtt percekkel;

View attachment 94185IMG_2444 by Laurentinus, on Flickr
View attachment 94186IMG_2443 by Laurentinus, on Flickr
View attachment 94187IMG_2445 by Laurentinus, on Flickr
View attachment 94188IMG_2446 by Laurentinus, on Flickr

Köszi mindenkinek, és köszi, hogy benéztél!
Drukkolok, hogy megmaradjanak a növénykék. 🙂 🤞

loci1234

VIP kertész
Igazan nincs mit!
Ha esetleg nem maradna meg, kuldok meg egy jokora buce adagot. 🙃
Szép csokrot kaptam most is, nagyon remélem, hogy megmarad. Pár héten belül kiderül. (kb. 1 hét alatt eddig mindig megkezdődött a mállás)
Picit dresszírozok a nanoban is a hétvégén a Tőled kapott zöldségekből. Nem tudom mi az a vékony világoszöld hínár szerűség, esetleg tudsz nevet mondani? Olyasmi mint a potamogeotn gayi.

Gyukker

VIP kertész
Szép csokrot kaptam most is, nagyon remélem, hogy megmarad. Pár héten belül kiderül. (kb. 1 hét alatt eddig mindig megkezdődött a mállás)
Picit dresszírozok a nanoban is a hétvégén a Tőled kapott zöldségekből. Nem tudom mi az a vékony világoszöld hínár szerűség, esetleg tudsz nevet mondani? Olyasmi mint a potamogeotn gayi.
Najas Guadalupensis, tüskehìnár.. Jopofa noveny, minden korulmeny kozott megmarad, es pik-pak szepen kitolti a szabad teret az akvaban.

Oldal tetejére