• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás 45-ös kitudjami

Hello mindenkinek aki még néha idetéved!

A blue boltok megcsappantak, majd gondoskodom vérfrissítésről, minden esetre beköltözött egy csapat (fene tudja mennyien vannak, a legtöbb amit számoltam az 14 db) poison blue tigris.
A gazokat megritkítottam, a tetején elburjánzott a moha ami állítólag csak lassan nő, a buce még nyomokban fellelhető közte,

btDSC04516.jpgbtDSC04520.jpg
 
Hello mindenkinek aki még néha idetéved!

A blue boltok megcsappantak, majd gondoskodom vérfrissítésről, minden esetre beköltözött egy csapat (fene tudja mennyien vannak, a legtöbb amit számoltam az 14 db) poison blue tigris.
A gazokat megritkítottam, a tetején elburjánzott a moha ami állítólag csak lassan nő, a buce még nyomokban fellelhető közte,

View attachment 158744View attachment 158745
Ezt a “mérget” honnan sikerült beszerezned?:unsure:
Amúgy te sem csatangolsz mostanában túl sokat a fórumon.😉
 
Ezt a “mérget” honnan sikerült beszerezned?:unsure:
Amúgy te sem csatangolsz mostanában túl sokat a fórumon.😉
a poison blue-kat Vass Mátétól bartereltem (szerencsére szereti a bort a srác) 🍷
Elvileg tigriseket szerettem volna, de csak ilyenek voltak most meg pirosak - szóval ők jöttek. Minden esetre szépek ...
A nyár és az ősz horror volt, most kezdem utolérni magam, a karanténban ráadásul rá is érek 😷 szóval most van egy kis időm eltakarítani a romokat.
 
Szia mindenki,
a napló a vége fele közeledik, hamarosan bontanom kell, pedig kb. önfenntartó, szépen kialakult benne a biológiai egyensúly.
Nagyjából egy éve már csak az elpárolgott vizet cseréltem benne, de most - így 4 évesen elengedni látszik a ragasztás.
Szomorú vagyok, GA - opti akvárium volt, még nem tudom, hogy találok-e olyan szakit a közelben aki újra-ragasztja - vagy dobhatom ki.
Annyiból bonyolultabb a helyzet, hogy hátsó-polcos szűrésem van, tehát a tartalék üvegekből nem tudom helyettesíteni a méret miatt ...
:(
 
Back
Oldal tetejére