• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

400 literes növényes- nanohalas

Azta.... :ROFLMAO:
Ideoda javasolta A hónap akváriuma a fórumozók.... topicban.
Végig olvastam. Elejétől végéig. :dead:
Nem egészen erre számítottam. Bár a 30. oldal környéken már gyanakodtam. :D

Kicsit úgy érzem magam, mint a Lost befejező évadának végén.
Szerencsére erre nem ment el annyi óra. :)
 
Azta.... :ROFLMAO:
Ideoda javasolta A hónap akváriuma a fórumozók.... topicban.
Végig olvastam. Elejétől végéig. :dead:
Nem egészen erre számítottam. Bár a 30. oldal környéken már gyanakodtam. :D

Kicsit úgy érzem magam, mint a Lost befejező évadának végén.
Szerencsére erre nem ment el annyi óra. :)
Részvétem
 
1,5 eve nem kerult elo ez a gyongyszem, meltatlan ehhez a naplohoz. Aki meg nem olvasta, annak kotelezo tananyag, ha vegigolvasod, hozhatsz nekunk egy csokit. :)
Az harmadik oldalon derul ki, milyen szűrő lesz, az 5.en a talaj... A tizediken mar az sem biztos, hogy ez adott üveg marad. Ekkor lettem kivancsi, hogy milyen végeredmény lett...
Az erdekelt a leginkább, hogy hogyan mutat sok sok nano hal egy nagy akvariumban....
A ti hozzászólásotoknak köszönhetően leltem erre a naplóra. 🤯
 
Az harmadik oldalon derul ki, milyen szűrő lesz, az 5.en a talaj... A tizediken mar az sem biztos, hogy ez adott üveg marad. Ekkor lettem kivancsi, hogy milyen végeredmény lett...
Az erdekelt a leginkább, hogy hogyan mutat sok sok nano hal egy nagy akvariumban....
A ti hozzászólásotoknak köszönhetően leltem erre a naplóra. 🤯
Na ezért kell időről-időre visszahozni a köztudatba, mert a benne fellelhető tanulságok örök érvényűek. ;)
 
Nem volt egyszerű, de visszaolvastam 😂
Kitettetek magatokért srácok. Én azóta elköltöztem, az akvárium egyelőre még otthon van, most barátnőmmel közösen építünk egy 140 literes high-tech, egyetemista low-budget akit, ami elfér, no meg amíg a takaró ér, hogy titeket idézzelek.
Ma amúgy GA-ban jártunk és nagyon segítőkészek voltak a srácok, köszi. Ja és bocs mindenkitől akit a 14 éves Én felbosszantott. Engem is sokan át**sztak, sok hülyeséget rámtukmáltak anno, valaki még 105kiló lávakövemmel is lelépett. Mindenki ismeri valószínűleg közületek.
Hát így. Szeretem ezt a hobbit, amúgy meg nagyon elfoglalt vagyok mint mindenki, egyetem, sport stb, remélem be tudjuk szorítani és fog ez menni. Ja és tényleg ne kezdjen senki 400literrel, több tanulság pedig nincs mert nem adtam fel🔥
 
Nem volt egyszerű, de visszaolvastam 😂
Kitettetek magatokért srácok. Én azóta elköltöztem, az akvárium egyelőre még otthon van, most barátnőmmel közösen építünk egy 140 literes high-tech, egyetemista low-budget akit, ami elfér, no meg amíg a takaró ér, hogy titeket idézzelek.
Ma amúgy GA-ban jártunk és nagyon segítőkészek voltak a srácok, köszi. Ja és bocs mindenkitől akit a 14 éves Én felbosszantott. Engem is sokan át**sztak, sok hülyeséget rámtukmáltak anno, valaki még 105kiló lávakövemmel is lelépett. Mindenki ismeri valószínűleg közületek.
Hát így. Szeretem ezt a hobbit, amúgy meg nagyon elfoglalt vagyok mint mindenki, egyetem, sport stb, remélem be tudjuk szorítani és fog ez menni. Ja és tényleg ne kezdjen senki 400literrel, több tanulság pedig nincs mert nem adtam fel🔥

ez az egyik legjobb napló, amit olvastam... 🤣🤣🤣🤣
 
de, elolvastam az elejétől a végéig... 😂
izgalmas, tanulságos napló, tetszik az elszántságod, meg hogy a többiek ennyire segíteni akartak neked! sajnálom viszont, hogy nem tudtad befejezni, mert szerintem nagyon szép lett volna, ha megcsinálod, amit elterveztél... 😊
 
de, elolvastam az elejétől a végéig... 😂
izgalmas, tanulságos napló, tetszik az elszántságod, meg hogy a többiek ennyire segíteni akartak neked! sajnálom viszont, hogy nem tudtad befejezni, mert szerintem nagyon szép lett volna, ha megcsinálod, amit elterveztél... 😊
Most 162 literen tanulok, de majd egyszer a nagy is meglesz. Sanszos hogy addigra újra kell ragasztani az üveget😂😂😂20201212_175303.jpg
 
Végigolvastam, 3,5 órámba került, de megérte.
Tanulság: gyermekkori álmainkat egy későbbi, idősebb életkorunkban kell megvalósítani. :) :)
Ja, legjobban a csetelős uccsó' részek tetszettek. :)
Köszi mindenkinek !!
 
Back
Oldal tetejére