• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

400 literes növényes- nanohalas

Ha azóta egyesével pakolta volna be az akiba a kvarchomok szemeket, már akkor is egész jól állna a scape!
 
Utoljára módosított:
Csak szólok, hogy jelenleg a napló az oldalak számát tekintve visszaszorult a 2. helyre.
Húzzunk bele, meglesz az az 1. hely! :)
 
Tudom, igazad van. De más volt a felvetés: (megtekintésekben ez a napló csak 5.)

jelenleg a napló az oldalak számát tekintve visszaszorult a 2. helyre

Itt azért elég sok a hátrányom, konkrétan 500 (melléklet).
Na de legalább ezekkel a hozzászólásokkal is valamennyit lefaragtunk a a nanohalas napló ~60-as hátrányából... :D

hozzászólások.jpg
 
Hehe, most nézem csak, oldalszámban még te is jócskán beelőztél Viktor
Tudod Gergő amikor kezdtem annak idején Én voltam a nagy átalakító mindig változtató belenyúló ,ez is ennek köszönhető :D
Na de igaza van Marikának IGAZI naplókat olvassatok ;)
 
Tudom, igazad van. De más volt a felvetés: (megtekintésekben ez a napló csak 5.)



Itt azért elég sok a hátrányom, konkrétan 500 (melléklet).
Na de legalább ezekkel a hozzászólásokkal is valamennyit lefaragtunk a a nanohalas napló ~60-as hátrányából... :D

View attachment 43506
Most nézem, az én naplóm a leghosszabb? :LOL::ROFLMAO:
Ilyen az, amikor az ember 1. csak akkor rendezi át az akváriumát, amikor már nagyon muszáj, 2. rescape után sem hajlandó új naplót indítani, egyszerűen csak folytatja az előzőt (3. beleír rengeteg kósza ötletet, aminek azután a töredékét sem valósítja meg). :)
 
Back
Oldal tetejére