• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

400 literes növényes- nanohalas

Egy fotót szívesen megnéznék. Különösen a ragasztás érdekelne közeliben.
Ha van egy totál fotó és egy sziló makró ebből azonnal látszik. De mehetne ez új topikban is, hogy ne itt offoljunk :)
Itt az úszómedencéről küldhetnék képet , de ön is tudja bármiről lehet bármit állítani és bármit le lehet fotózni.
Nem off az ha valakit a hazai szeretetére buzdítunk , legyen az akvárium vagy bármi más
 
Itt az úszómedencéről küldhetnék képet , de ön is tudja bármiről lehet bármit állítani és bármit le lehet fotózni.
Nem off az ha valakit a hazai szeretetére buzdítunk , legyen az akvárium vagy bármi más
Ebben egyet kell értsek, én sem esek hasra azoktól a dolgoktól amire azt mondják, hogy német, vagy japán vagy akármi. Szerintem nem lesz gond az akváriumommal, én eddig nem találtam benne buborékot, bár eddig csak az autóban láttam gyenge fénynél.
Fülig ér a szám, nagyon örülök, ez egy órási lépés.
Én viszont a saját akváriumomat fogom lefotózni, nem tudom pontosan kinek ment a célzás az üvegről, meg, hogy bármit le lehet fotózni.
 
Ebben egyet kell értsek, én sem esek hasra azoktól a dolgoktól amire azt mondják, hogy német, vagy japán vagy akármi. Szerintem nem lesz gond az akváriumommal, én eddig nem találtam benne buborékot, bár eddig csak az autóban láttam gyenge fénynél.
Fülig ér a szám, nagyon örülök, ez egy órási lépés.
Én viszont a saját akváriumomat fogom lefotózni, nem tudom pontosan kinek ment a célzás az üvegről, meg, hogy bármit le lehet fotózni.
hadd lássuk:);)
 
Itt az úszómedencéről küldhetnék képet , de ön is tudja bármiről lehet bármit állítani és bármit le lehet fotózni.

Úgy tudtam medencéket általában akrilból készítenek. De valószínűleg a technika nem azonos egy akvárium ragasztással.

Nem off az ha valakit a hazai szeretetére buzdítunk , legyen az akvárium vagy bármi más

Nem off mi is hazait használunk, szeretjük, csak beszélünk a hibáiról is. :)

Tényleg folytassuk az üveg ragasztás topikban ha van még gondolat.
 
40 év tapasztalat ide-oda az ördög nem alszik!
Aki dolgozik hibázik!
Ettől függetlenül a próbafeltöltést ne a házban csináljátok!!!
Várjuk a képeket az akiról!
 
40 év tapasztalat ide-oda az ördög nem alszik!
Aki dolgozik hibázik!
Ettől függetlenül a próbafeltöltést ne a házban csináljátok!!!
Várjuk a képeket az akiról!
Szerintem meg bent a helyén csináld. Ez is hozzá tartozik az akvázáshoz hogy elöntöd a házat egyszer kétszer...én is így csináltam. Persze viccet félre téve tudom hogy be vagy zsongva, de tényleg érdemes azt a pár órát rászánni, hogy ne ázzon minden.
 
Tisztelt Drtamás,

A kérdésem az lenne, hogy a fórumra azért regisztrált, hogy ezeket a gondolatokat megossza, vagy vannak más tervei is esetleg? Pl. építő jellegű hozzászólások akvakertészet témában?

üdv,

Attila
Elég agresszívak vagytok mostanában. Most mit ártott ez az ember? Engem nem zavar aztán, írhat amit akar felőlem. Ez úgyis az én teleregényem. Azt jegyezze meg mindenki, abból tanuljon amit akar, amiből akar. Én is büszke vagyok a magyarságomra( merthogy ez is egy érdekes dolog volt ami nem tudom, hogy jött ide ) habár manapság nincs nagyon mire.
Másrészt ismerek olyan embereket akiket a privát beszélgetésünk miatt tiltottatok le a fórumról. Na de most miért? És miért nézegetitek a privát üzeneteket? Szerintem ez jogilag sem 100as. Ellenőriztek mindent, olyan mintha valakinek be lenne kamerázva az egész háza és még azt is láthatná a felsőbb hatalom amikor sz@rik.
Na hát bocs srácok de én ezzel marhára nem értek egyet. Főleg, hogy bárki bármit mond ami nem kedvez nektek az egyből levágjátok fórumról.
Azt kérem, hogy engem emiatt ne tiltsatok le, mert nem fogjátok látni az akváriumomat :) remélem ütős lesz.
De ha mégis le lennék tiltva ezek után, akkor akit érdekel az aki alakulása az írjon az email címemre. ispanpeter@gmail.com
 
Tisztelt Drtamás,

A kérdésem az lenne, hogy a fórumra azért regisztrált, hogy ezeket a gondolatokat megossza, vagy vannak más tervei is esetleg? Pl. építő jellegű hozzászólások akvakertészet témában?

üdv,

Attila
Megkérdezhetem miért személyeskedik ?
Üdvözlöm én is .
 
Back
Oldal tetejére