• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech 375l Edge Of Jungle (low tech)

Végigolvastam a naplódat. Gratulálok az akváriumhoz. Heroikus munka lehetett megtervezni és ilyen precízen kivitelezni. Mindig valami hasonlóra vágytam, de nem tudtam megvalósítani. Soha nem volt meg egyszerre mindegyik hozzávaló (idő, energia, lelkesedés, pénz, elegendő hely).
Elárulnád, hogy milyen virágföldet használtál? A geotextília és agyaggolyó nagyon jó ötlet. Kipróbálnám, persze sokkal kisebb méretben :)
 
Gratulálok, nagyon jól néz ki. Jó volna a későbbiekben is legalább ennyi fát látni...
Köszönöm! Igyekszem :)
Végigolvastam a naplódat. Gratulálok az akváriumhoz. Heroikus munka lehetett megtervezni és ilyen precízen kivitelezni. Mindig valami hasonlóra vágytam, de nem tudtam megvalósítani. Soha nem volt meg egyszerre mindegyik hozzávaló (idő, energia, lelkesedés, pénz, elegendő hely).
Elárulnád, hogy milyen virágföldet használtál? A geotextília és agyaggolyó nagyon jó ötlet. Kipróbálnám, persze sokkal kisebb méretben :)
Köszönöm! Virágföldnek sima florimo általános virágföldet használtam.

Az akváriumban szépen megindultak a növények, némi plusz fa és @Rudi50 jóvoltából növények kerültek még be, melyeket ez úton is köszönök!
Sötétség előtti utolsó fények:
IMG_20210421_222855.jpg
IMG_20210421_222915.jpg

IMG_20210421_220518.jpg
 
Köszönöm! Igyekszem :)

Köszönöm! Virágföldnek sima florimo általános virágföldet használtam.

Az akváriumban szépen megindultak a növények, némi plusz fa és @Rudi50 jóvoltából növények kerültek még be, melyeket ez úton is köszönök!
Sötétség előtti utolsó fények:
View attachment 149571
View attachment 149572

View attachment 149573
Szép az akváriumod. Örülök, hogy jó helyre kerültek a növények.
Most már van naplóm, ha érdekel :)
 
Sziasztok!

Sajnos megváltozott életkörülmények miatt, fájó szívvel meg kell válnom az akváriumtól és tartozékaitól.
A halak, növények, talaj és a dekoráció egy része sógoromhoz került, az akváriumot, az állványt és a bútort meghirdettem eladásra, a szűrőrendszer sorsa még kérdéses.
Az utolsó napon készült képpel búcsúzok: :cry:
edge of jungle final.jpg
 
Back
Oldal tetejére