• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

30l-es Tigrislak.

Sid

Új regisztrált
Hali újra! Bemutatom Laci barátom megrendelésére készült akváriumát.
Alap koncepciónk az volt, hogy szeretne egy olyan akváriumot, amibe nem kell 2 óráig keresni majd a garnélákat, ha látni szeretné őket. Én egyből elkezdtem Iwagumi akváriumokat mutatni neki. Aztán mondtam neki, hogy kéne azért valami kicsit dzsungelesebb hely is ahol a garnélák el tudnak majd bújni, ha szeretnének. Ekkor mutattam meg neki a Ryuboku akváriumokat, ami tetszett is neki, de túl dzsungeles volt :D így született egy Félig Iwagumi félig Ryuboku akvárium, ami a későbbiekben helyt ad majd a Tiger osztagnak.

Technika:
Szűrés:Eheim 2211 Matrix al dugig töltve 
Világítás:13W valami kis csiptetős okosság kétfelé választott csővel az egyik vöröses a másik hideg fehér fényű.
Co2: Még nincs nagynyomásúja, de szeretne az élesztőssel kísérletezni én nem ajánlottam neki a kis szuperbakim után.

Alapanyagok:
Valami kis homok fúvott dekorfa.
Olyan 2,5 kg Seiryu kő.
3l ADA Amazonia.
1,5l körüli Kvarchomok.

Növények:
Micro Pt „Narrow”
Pogo Helferi
Xmas moha (beszerzés alatt a fára lesz kötözve)

Alapanyagok :D
4528205962_bddffc024d_b.jpg
Tereprendezés.
4527573579_e15b9d2306_b.jpg
Micro Pt "Narrow" rákötözve a fára+kövek elhelyezve.
4528205772_7c5a3af7e0_b.jpg
Pogo beültetve+feltöltve az aki.
4527573373_ac9cb60dc8_b.jpg
 
Látom a szükséges anyagoknál ott figyel a borocska :D
Nem rossz elgondolás ez a fele-fele koncepció. A legelső követ benyomnám jobban a talajba. A másik problémám a fehér homok. Sosem lesz patyolat tiszta ;)
A garnélák imádják rápakolni az Amazoniát. Tapasztalat... :)
 
Bezony a borral jobb dolgozni én nem akartam de Laci belém erőszakolta :lol:
Még a garnélák se kelettek hozzá hogy rápakolják :D Felúsztak azok maguktól aztán úgygondolták hogy a homok felett kiengedik a futóművet :lol:
 
Szerintem ez egy ritka szép akva lesz 5-6 hónap múlva.
A fa akkor már nem is fog látszani, szerintem.

Sid said:
Bezony a borral jobb dolgozni én nem akartam de Laci belém erőszakolta :lol:
Még a garnélák se kelettek hozzá hogy rápakolják :D Felúsztak azok maguktól aztán úgygondolták hogy a homok felett kiengedik a futóművet :lol:
 
Back
Oldal tetejére