• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 300L - első növényes akváriumom

Sziasztok! Már jó ideje fent vagyok a regisztrált tagok között. Úgy érzem eljött az ideje, hogy megosszam a tapasztalataimat veletek. Kezdésnek egy fotó az akváriumról, most több képhez nem férek hozzá. Majd otthonról folytatom a beszámolót.
 
Helyesbítek. Rakok fel fényképet, majd ha lesz rá jogosultságom! :)
Szia! Töltsd fel egy külső tárhelyre (pl. Flickr), és utána be tudod linkelni onnan. 25 hozzászólás után tudsz majd ide is feltölteni.
 
Igen, köszi, tudom. Gyűjtöm a 25 hozzászólást. Majd utána bemutatom az akváriumom születését a kezdetektől.
 
Szia. Addig is írhatnál pár dolgot az akváriumról.
Méretek,világítás, szűrés, aljzat stb....
Élőlények...
 
Dehogynem. Működött évekig. Csak nem voltam aktív az oldalon. Amikor fel akartam tölteni képeket, akkor meg még nem volt jogosultságom. Pár képet láthatsz ról a belinkelt adok-veszek topikban.

Ui.: bárcsak 300 KHUF körül lett volna! :)
 
Dehogynem. Működött évekig. Csak nem voltam aktív az oldalon. Amikor fel akartam tölteni képeket, akkor meg még nem volt jogosultságom. Pár képet láthatsz ról a belinkelt adok-veszek topikban.

Ui.: bárcsak 300 KHUF körül lett volna! :)

Hát igen, néha jobb össze sem számolni, mennyit lehet egy akváriumra költeni. Belegondolva, egy szebb bútor hozzávaló akváriummal is egy komoly összeg lehet... utána meg a kidobott pénz egy csomó "csodaszerre", aminek a jelentős része semmire sem jó. Nekem is tele van a fiókom mindenféle kacattal...
 
Szia!

Megszüntettem. Majd egyszer biztosan lesz még akim. Már sok mindent eladtam belőle, de még van pár eladó dolog.

https://akvakertesz.hu/threads/elado-300-literes-akvarium-komplett-high-tech-technikaval.7099/page-2

Üdv.,
András

Köszi a választ!
Hasonló méretben szeretnék egy akváriumot indítani (a következő 5 éves terv :) ) , de egyre jobban aggaszt, hogy ekkora akváriumot hosszú távon mennyire lehet fenntartani (elsősorban anyagilag, bár a beruházás is egy nagyon komoly összeg lenne). Minél többet olvasok ezen a fórumon, annál reálisabbnak látok egy MAX. 90x45x45-ös méretet és első körben low-tech minőségben, nem annyira igényes növényekkel (nekem ennél a méretnél és low tech-nél jött ki mindennel együtt akciósan kb. 300e-re).
Mi az, amiért egyelőre pihenteted a hobbit? Elment a kedved?
 
Nem ment el a kedvem. Másra kell most koncentráljak anyagilag és időben is. Ennyi az oka.
 
Back
Oldal tetejére