• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

300 L holland

Helló. Azt szeretném kérdezni, hogy mennyi, azaz hány szál növény kell csak kábé, nagy vonalakban egy 120x45-ös alapterületű aksihoz. Elgondolkoztam milyen szép lenne egy holland akvárium, de mivel első növényesem lesz, meg se tudom saccolni mennyi növény kellhet. Köszi a segítséget. :)
 
nagyon szép..én is hasonló megvilágítást használok majd..jó látni, h így is működik
 
elnezest kell kerjek toletek,hogy ilyen keson jelentkezem.
Teljes mertekben atalakult a stilus, idohiany miatt teljesen elhanyagoltam az akit, egy lowtechte valtottam at , ami fenykoraban igy nezett ki, most mar ez sincs m mas kovetkezik, de addig is egy video:
 
elnezest kell kerjek toletek,hogy ilyen keson jelentkezem.
Teljes mertekben atalakult a stilus, idohiany miatt teljesen elhanyagoltam az akit, egy lowtechte valtottam at , ami fenykoraban igy nezett ki, most mar ez sincs m mas kovetkezik, de addig is egy video:
Szia! Nagyon jópofák ezek a Green Barbok! Mindig ilyen élénkek?
 
reg jartam errefele, gondoltam ideje lenne egy update nek.
Az akvarium jelenleg magatol uzemel, az etetest leszamitva, nincs vizcsere, nincs tapozas, nincs C02, es 1 db 50 W os a vilagitas, a green barbok is jol megnottek , ime :
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére